Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gwiazda prequeli Igrzysk Śmierci, Tom Blyth, dzieli się swoim subtelnym ukłonem w stronę oryginalnego Coriolanusa Snowa

/
/
/
29 Views

Stworzenie własnego kultowego złoczyńcy nie jest łatwym zadaniem, co może potwierdzić Tom Blyth. Aktor gra Coriolanusa Snowa w prequelu Igrzysk Śmierci, Balladzie o ptakach śpiewających i wężach, którego akcja rozgrywa się jakieś 64 lata przed spotkaniem go w oryginalnych filmach.

W tej wersji przyszły prezydent Panem zostaje mentorem 10. corocznych Igrzysk Śmierci. Biorąc pod uwagę Lucy Gray Baird (Rachel Zegler) jako swój hołd, musi poradzić sobie z utrzymaniem jej przy życiu, jednocześnie powstrzymując kogokolwiek przed uświadomieniem sobie strasznych konsekwencji, jakie porażka będzie miała dla jego rodziny.

Krótko mówiąc, daleko mu do tyrańskiego przywódcy granego przez Donalda Sutherlanda, który w oryginalnej trylogii czyni Katniss Everdeen osobistym wrogiem. Ale, jak Blyth mówi GameMe +, nie mógł się powstrzymać przed dodaniem kilku ukłonów w stronę przyszłości postaci.

„Jeśli chodzi o kiwanie głową w stronę innych filmów lub nakładanie tego na siebie, wszystko sprowadzało się do wątku fabularnego” – wyjaśnia. „Dlatego chciałem, żeby na początku znacznie różnił się od Koriolanusa, którego zobaczymy później, granego przez Donalda [Sutherland]. W miarę postępów w filmie, w tych trzech charakterystycznych aktach, coraz bardziej zbliża się on do przyszłego prezydenta.

„Na koniec chciałem, żeby jego postawa i głos po prostu zaczęły zbliżać się do tego, jaki jest później, i mam nadzieję, że ludzie zobaczą to w filmie. Jego głos się zmienia, stał się mężczyzną, odszedł do Dystrykt 12, wrócił i przeszedł przez jakieś gówno. Wraca i ma dosłownie inną jakość głosu, mówi wolniej i dokładniej. Myślę, że uwzględniłem to tak bardzo, jak tylko mogłem.

Blyth nie jest jedynym, który dodał trochę pisanek dla fanów, ponieważ jego współpracownica, Rachel Zegler, powiedziała nam kilka drobnych ukłonów, które dodała, w tym „tyle ukłonów w stronę jej postawy”, ile tylko mogła. Dodaje: „To naprawdę bardzo różne postacie, ale myślę, że są w sobie nawzajem elementy”.

Igrzyska Śmierci: Ballada o ptakach śpiewających i wężach trafi do kin w piątek, 17 listopada. Pełnego wywiadu z Blythem i Zeglerem możesz posłuchać w podcaście Inside Total Film, który ukaże się w tym tygodniu.

Aby uzyskać bardziej ekskluzywne informacje, przeczytaj, co reżyser Francis Lawrence miał do powiedzenia na temat przemocy w filmie, czy powróci z kontynuacją i co dzieje się z jego nadchodzącym filmem BioShock. Rozmawiamy także z producentką filmu Niną Jacobson o tym, jak prequel wpłynie na Twoją kolejną powtórkę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar