Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gwiazda Final Fantasy 7 Rebirth twierdzi, że w sequelu JRPG zobaczymy „bardzo… szaloną stronę Cloud”

/
/
/
41 Views

Cody Christian, aktor grający Cloud Strife w angielskiej wersji Final Fantasy 7 Rebirth, mówi, że w sequelu jest scena, w której jego bohater jest „wytrącony z równowagi”.

Większość z nas zna Clouda jako fajnego i opanowanego bohatera, rzadko podnoszącego głos lub wypowiadającego słowo, które nie jest całkowicie konieczne. Jego wyraz twarzy waha się w dwóch skrajnościach, od lekko przygnębionego do delikatnie, niechętnie zadowolonego, ale przez większość czasu spoczywa gdzieś pośrodku. Dlatego byłem tak zaskoczony, gdy usłyszałem, że w Final Fantasy 7 Rebirth jest taki moment, w którym całkowicie traci przytomność. Przynajmniej tak wywnioskowałem z wycinka wywiadu ze Square Enix (via Ostateczna broń).

„To cała sekwencja – nie wiem, w którym dokładnie miejscu gry i nie chcę za dużo zdradzać – ale powiemy tylko, że widzimy bardzo… niezrównoważoną stronę Cloud” – powiedział Christian. „Odkrywanie tego i interakcje z głównymi bohaterami oraz tym, którzy go znają… Przechodzą mnie dreszcze, gdy o tym myślę – było naprawdę, naprawdę fajnie! Nie mogę się doczekać, aż fani to zobaczą”.

A tak na poważnie, w Final Fantasy 7 Rebirth jest oczywiście wiele do stracenia, a w remake’u z 2020 roku było kilka cholernie emocjonalnych momentów, które pozwoliły postaci i Christianowi pokazać poważny zakres emocji. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jaka słoma w końcu przełamie przysłowiowy powrót i jak Cloud zareaguje w nadchodzącej kontynuacji.

Final Fantasy 7 Rebirth ukaże się 29 lutego na PS5.

Reżyser Final Fantasy 7 Rebirth powiedział niedawno, że gwiazda Crisis Core, Zack, „ma wpływ na cały świat” kontynuacji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar