Onime Marketing

Grr! Najlepsze gry z potworami na Switchu i urządzeniach mobilnych

Grr!  Najlepsze gry z potworami na Switchu i urządzeniach mobilnych

Grr! Najlepsze gry z potworami na Switchu i urządzeniach mobilnych

Potwory są fajne, a gry z potworami to najlepszy sposób na odkrywanie dzikich i zwariowanych wynalazków fantasy autorstwa jednych z najlepszych kreatywnych umysłów na świecie

gry z potworami na Switchu i urządzeniach mobilnych” >

Potwory są fajne. King Kong, Godzilla, te dinozaury z tego naciąganego filmu, Tom Nook, Mothra… Jest tam mnóstwo potworów. Świetnym miejscem, w którym można je wszystkie zobaczyć, są gry z potworami, czyli gry z potworami. Jest ich dużo, powiem ci. Wygląda na to, że ludzie byli tak zajęci tym, czy mogą, że nie przestali się zastanawiać, czy powinni.

Moim zadaniem jest więc wydestylowanie istoty dobra gra potworów i umieść to na liście. I to właśnie zrobiłem. Te gry obejmują zarówno rozległe gry RPG z ogromną listą potworów do znalezienia, jak i mniejsze, bardziej dopracowane doświadczenia z garstką przerażających stworzeń, o których możesz dowiedzieć się więcej.

Niezależnie od tego, czy jest to gigantyczna bestia, która chce cię zdeptać w Monster Hunter, czy paskudny tanuki kradnący wszystkie twoje ciężko zarobione dzwony, przygotuj się na kilka bestii. Jeśli potrzebujesz więcej rekomendacji, służymy pomocą dzięki przewodnikom po najlepszych grach historycznych i relaksujących grach na Switcha i urządzeniach mobilnych. Lub, aby zapoznać się z prostą listą stworzeń, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po potworach Monster Hunter Rise: Sunbreak dla wszystkich najnowszych zwierząt.

W każdym razie listy znajdują sposób i to wszystko, zabierajmy się za to.

gry z potworami na Switchu i urządzeniach mobilnych

Kup Teraz

13 Strażników: Aegis Rim – Switch

13 Sentinels: Aegis Rim opowiada oszałamiającą historię science fiction oczami trzynastu nastolatków, których zadaniem jest pokonanie kaiju atakujących ich dom. Gdzieś pomiędzy powieścią wizualną a przygodą typu „wskaż i kliknij”, gra dodaje pikanterii dzięki aspektowi strategii czasu rzeczywistego, rozgrywającej się podczas wojny kaiju. To jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem, ale jeśli to Cię nie przekonuje, sprawdź moją recenzję 13 Sentinels: Aegis Rim Switch. To naprawdę wyjątkowa i wciągająca gra.

Kup Teraz

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Switch

Mimo że potwory w Wiedźminie 3: Dziki Gon są często mniejsze niż niektóre inne gry z tej listy, nadal są okropne i obrzydliwe, co jest wystarczająco dobre, prawda? Poza tym jest to jednak również jedna z najlepszych gier, z mnóstwem doskonale napisanych zadań pobocznych, w których można się zagubić, rozległym i wspaniałym światem oraz szaloną główną historią, która angażuje Cię do końca. Jeśli dotarłeś już do końca, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach, takich jak Wiedźmin 3, aby znaleźć coś nowego w tym stylu.

Kup Teraz

Historie Monster Hunter – Switch i mobile

Monster Hunter to miejsce, w którym myśli większość ludzi, gdy myślą o grach z potworami. To dlatego, że ma w tytule słowo „potwór”. Ale klasyczne gry z tej serii mogą być odrobinę nieprzeniknione, więc dla łatwiejszego wprowadzenia na pokład sprawdź serię Monster Hunter Stories. Jak sugeruje tytuł, jest trochę mniej onieśmielający, bardziej skupiając się na postaciach i głębszej mechanice RPG związanej z hodowaniem potworów, a nie ich zabijaniem.

Monster Hunter Stories 2 jest na Switchu (i jest całkiem niezły, jak widać w naszej recenzji Monster Hunter Stories 2), podczas gdy pierwszy z serii jest na urządzeniach mobilnych (możesz go również pobrać w Apple Arcade!). Jeśli potrzebujesz jeszcze bardziej przekonujących, sprawdź naszą recenzję Monster Hunter Stories.

Kup Teraz

Pokémon Legends Arceus – Switch

Teraz wiem, co zamierzasz powiedzieć. Powiesz „ale Pikachu nie jest potworem!” Cóż, zgadnij, co dzieciak, „mon” w Pokémon jest skrótem od słowa „potwór”. To kieszonkowe potwory. I nie bardziej niż w Pokémon Legends Arceus, gdzie wędrują dziko i wolni i mogą cię zaatakować w każdej chwili. Ale nie martw się, możesz użyć swoich Pokéballi, aby je uwięzić, a następnie użyć ich do pomocy w zaciekłych bitwach! Czekaj, może… przez cały czas byliśmy potworami? Dowiedz się tego w naszej recenzji Pokémon Legends Arceus.

Kup Teraz

Monster Hunter Rise – Switch

Moim zdaniem Monster Hunter Rise to najlepszy sposób na wypełnienie potwora. Dzięki szerokiej gamie potworów do zabicia możesz użyć ich skórek do stworzenia nowych strojów. To dość dziwne, ale świetna zabawa. Nie tylko napisaliśmy entuzjastyczną recenzję Monster Hunter Rise, ale wypuszczamy także nowe, ogromne rozszerzenie o nazwie Sunbreak. Sprawdź nasz przewodnik po datach premiery Monster Hunter Rise: Sunbreak, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Kup Teraz

Nexomon Extinction – Switch i telefon komórkowy

Jeśli wolisz po prostu zniewolić stwory niż je zabijać, sprawdź Nexomon Extinction. Pobiera klasyczną formułę Pokémon do łapania potworów i przenosi ją na telefon komórkowy bez kłopotów z emulacją. Przechwytuje również ten sam rodzaj magii, więc warto go zobaczyć, jeśli zabrakło Ci energii dla Pikachu i jego kumpli. Sprawdź nasz przewodnik dla początkujących Nexomon, aby dowiedzieć się, kogo wybrać na początek.

Kup Teraz

The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Switch

Ok, zawsze mówię, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild to moja ulubiona gra. Ale mam z tym jeden problem: odmiana wroga. Jest jak pięciu wrogów! To trochę śmieci. Ale te nieliczne, z którymi się zmagasz, to zdecydowanie potwory. I musisz ich zabić wielu. Bez względu na to, czy jest to złośliwy ryś, czy głupi mały bokoblin, wszystkie są dziwnymi stworzeniami. Następnie, gdy dotrzesz do różnych form żywiołów Ganona, tam zaczyna się zabawa. Sprawdź nasz przewodnik po przepisach BotW, aby przygotować się do zaciekłych walk z kreatywnymi miksturami.

gry-potworki-10″ alt=”Przypominający jelenia humanoidalny potwór na ekranie telefonu, z logo Wiedźmin: Pogromca potworów obok telefonu, na leśnym tle.” width=”900″ height=”506″ src=”https://www.pockettactics.com/wp-content/uploads/2022/05/monster-games-10-900×506.jpg” >

Wiedźmin: Pogromca potworów – mobilny

Wiedźmin: Pogromca potworów kompresuje świat Wiedźmina na telefon komórkowy z elementami rozszerzonej rzeczywistości podobnymi do Pokémon Go. I wierzcie lub nie, robi to niesamowicie dobrze (jak widać w naszej recenzji Wiedźmin: Pogromca potworów). Nie tylko jest mnóstwo potworów do pokonania, ale wszystko, co napotkasz, zależy od lokalizacji i pory dnia, co sprawia, że ​​jest to ciągle zmieniające się doświadczenie.

Kup Teraz

Monster Rancher – Switch

Monster Rancher 1 i 2 DX niedawno pojawiły się na Switchu i przypomniały wszystkim, że Monster Rancher w rzeczywistości nie jest jak Pokèmon. Koncentrując się na hodowli małych mons, gra ma poziom głębi, który okazał się zaskakujący w naszej recenzji Monster Rancher 1 i 2 Switch. Gdybyś tylko mógł porozmawiać z tymi stworzeniami, to może mógłbyś spróbować się z nimi zaprzyjaźnić, zawrzeć sojusze… To byłoby interesujące.

Kup Teraz

Doom – Switch i mobile

Co jest bardziej potwornego niż demon? A co jest lepszego niż strzelenie demonowi w twarz? Tego nauczył mnie mój pastor i tego nauczył mnie Doom. Nie ma też potrzeby odtwarzać niczego poza oryginałem. Wyjdź tam i zabij kilka demonów, wykonujesz pracę pana.

To wszystkie gry z potworami, które dziś dostajesz, friendo. Aby uzyskać coś nieco lżejszego, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach, takich jak The Sims, aby zacząć hodować inny rodzaj stworzeń (mówię o dzieciach).

Exit mobile version