Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gracze Palworld już przygotowują się do PvP, tak jak ten trener, który ukrył 300 kul, które mogą łapać znajomych innych ludzi

/
/
/
55 Views

Trenerzy Palworld już przygotowują się na nadchodzące tryby gracz kontra gracz, w szczególności gromadząc 300 Sfer Pal, które mogą zdobywać przyjaciół stworów innych graczy.

Posty na subreddicie gry o przetrwaniu w celu oswajania potworów, takie jak ten poniżej, pokazują, że niektórzy gracze używali poleceń konsoli do odradzania się w Sferach Radarowych, które działają jak zwykłe przedmioty do łapania stworzeń, tylko tym razem mogą złapać także czyichś kumpli. Przedmiot był ukryty w plikach gry – prawdopodobnie do czasu oficjalnego dodania PvP – ale czy kiedykolwiek powstrzymało to graczy?

PVP będzie co najmniej interesujące… z r/Palworld

Gromadzenie 322 kul radarowych jest prawdopodobnie oznaką, że szykuje się seryjny złodziej Pal, ale co jest jeszcze bardziej niepokojące, może sygnalizować, że Palom, którzy spędzili w nich wiele godzin treningu, grozi niebezpieczeństwo kradzieży na zawsze. „Chociaż ma małe szanse na sukces, może na siłę schwytać kumpli innej osoby” – czytamy w opisie przedmiotu.

Jak zauważyło kilku komentatorów, taka możliwość nie brzmi zbyt zabawnie, ponieważ żałobnicy z pewnością będą szaleć z tym przedmiotem. Inną częstą obawą jest to, że bitwy PvP przekształcą się w mecze spamujące Sferą Radarową, których celem jest wyeliminowanie potworów z akcji, a nie czysta walka. „Bitwa szybko znalazłaby się w impasie, ponieważ obaj gracze musieliby po prostu rzucać kulami” – martwi się jeden z komentarzy.

Jeden z twórców Pocketpair zapewnił niedawno graczy, że w grze nie będzie „bezprawnego, otwartego PvP”, który irytuje inne społeczności zajmujące się przetrwaniem, jak ma to miejsce w przypadku Arka lub Rusta. Studio nie określiło jeszcze szczegółowo opcji rywalizacji, poza wstępnym planem działania, który dzieli rzeczy pomiędzy zwykłym PvP i Pal Arena – „PvP dla Pals”. Zobaczymy jak sytuacja się wkrótce potoczy.

W międzyczasie sprawdź jak działa tryb wieloosobowy Palworld lub przygotuj się na PvP z naszym pełna tabela typów Palworld.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar