Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gracze Helldivers 2, największa broń demokracji, może wkrótce do nas dotrzeć, jak twierdzi Arrowhead, broń Gatlinga „może” pojawić się, ale „wymagałaby naprawdę fajnej mechaniki”.

/
/
/
45 Views

Studio Helldivers 2, Arrowhead, rozważa dodanie karabinów Gatlinga, które mogą równie dobrze być jedną z najpotężniejszych broni w wielkim, zbiorowym arsenale ostatnich obrońców demokracji.

Historycznie rzecz biorąc, karabiny Gatlinga (w grach wideo i w prawdziwym życiu) miały niezwykle dużą szybkostrzelność i duży odrzut ze względu na swój rozmiar i wagę, więc naturalnie nie były zwykle dobrymi kandydatami do podstawowego wyposażenia. Jednakże w przypadku broni pomocniczej można było sobie tylko wyobrazić niszczycielską moc karabinu Gatlinga opracowanego przez Arrowhead i na szczęście dyrektor kreatywny Johan Pilestedt już majstruje nad pomysłami na jeden z nich, chociaż wciąż nie jest potwierdzone, czy kiedykolwiek wdrożą się one w życie.

„Broń Gatlinga jako broń pomocnicza jest fajna, ale tylko wtedy, gdy dokładnie odzwierciedla szalony odrzut” – powiedział Pilestedt na Twitterze, dodając: „Możemy, ale będzie to wymagało naprawdę fajnej mechaniki”.

Zobacz więcej

W odpowiedzi fanowi sugerującemu, że potencjalna broń Gatlinga może pochwalić się „niesamowitym odrzutem”, ale jednocześnie zabraknie jej amunicji w ciągu „15 sekund”, Pilestedt powiedział, że alternatywnie jeden z członków drużyny użytkownika Gatlinga mógłby nosić „bęben”, prawdopodobnie odnosząc się do nieporęczny system podawania amunicji tradycyjnie dołączany do dział Gatlinga. „Coś fajnego” – nalegał ponownie.

Oczywiście nie wiadomo, czy teoretyczny pistolet Gatlinga okaże się jedną z najlepszych broni w Helldivers 2, a nawet jeśli tak się stanie, Arrowhead pokazał, że nie boi się osłabiać przepotężnych broni. Nie można jednak zaprzeczyć, że wyjątkowe wymagania i niezwykła szybkostrzelność pistoletu Gatlinga stanowiłyby nowatorski dodatek do meta gry.

Wątpię, że nawet najlepsza zbroja Helldivers 2 może jednak uratować cię przed ostrzałem z broni Gatlinga.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar