Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gracze Call of Duty: Modern Warfare 3 byli zaskoczeni, gdy odkryli oszustów w wersji beta dostępnej wyłącznie na PlayStation

/
/
/
39 Views

Call of Duty: Modern Warfare 3 Gracze nie mogą uwierzyć, że w wersji beta dostępnej wyłącznie na PlayStation istnieją już cheaterzy.

Pierwsza otwarta beta Modern Warfare 3 rozpoczęła się w ten weekend i jak donosi @ModernWarzone na Twitterze, wydaje się, że nawet wyłączność PlayStation nie jest w stanie powstrzymać graczy przed oszukiwaniem. Według poniższego tweeta oszustom i hakerom nie zajęło dużo czasu infiltracja nowego tytułu Call of Duty – rzekomo przy użyciu „konsoli PlayStation 4 po jailbreaku i modyfikacji”.

Zobacz więcej

Co zrozumiałe, ponieważ po raz pierwszy mamy okazję wypróbować nowe Modern Warfare 3, fani Call of Duty nie są zadowoleni, że dzieje się to tak szybko. „Wyobraźcie sobie, jakim trzeba być totalnym kretynem, żeby oszukiwać w wersji BETA” – konto powyżej Akcje wkrótce po udostępnieniu oryginalnej wiadomości.

„Jezu… jesteśmy zgubieni” – inny gracz dodaje. „Od lat powtarzam ludziom, że problemem nie jest komputer, problemem są dupki. Oszuści będą oszukiwać w każdy możliwy sposób” – kolejny fan Modern Warfare zwraca uwagę – stwierdzenie, które wydaje się podzielać wielu innych użytkowników Twittera. „Poczekaj, aż gracze PC wskoczą” – inny gracz mówi.

Następna otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare 3 – nadal tylko dla graczy PlayStation – trwa obecnie do 10 października. Poza tym mamy wersję beta gry międzyplatformowej, która odbędzie się w dniach 12–13 i 14 października – 16. Tutaj gracze Xbox i PC zyskają dostęp do nowego tytułu Activision i niewątpliwie zobaczymy jeszcze więcej przykładów takich jak powyższy przykład.

Nie martw się, jeśli nie możesz stworzyć żadnej wersji beta, ponieważ nie musimy długo czekać, aby zagrać w pełną wersję – premiera Call of Duty: Modern Warfare 3 planowana jest na PS5PS4, Xbox One, Xbox Series X/S i PC 8 listopada 2023 r.

Dowiedz się, gdzie zdobyć swój egzemplarz dzięki naszemu Call of Duty: Modern Warfare 3 w przedsprzedaży przewodnik.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar