Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gracz Red Dead Redemption 2 goli głowę Arthura, każe mu wypić 100 toników do włosów tuż przed sceną przerywnikową, a następnie obserwuje, jak jego broda i włosy eksplodują w ciągu zaledwie sekundy

/
/
/
51 Views

Bezprawna piaskownica Red Dead Redemption 2 jest domem dla niezliczonych dziwnych i dzikich wydarzeń, z których nie można powstrzymać się od śmiechu. Jednym z nowych przykładów jest sytuacja, w której gracz goli głowę głównego bohatera, Arthura Morgana, tylko po to, aby wykorzystać exploit i spowodować, że jego włosy eksplodują niczym ultraszybki film poklatkowy przedstawiający trawę rosnącą w ciągu sekundy.

YouTuber Nestan opublikował kilka komediowych filmów o Red Dead Redemption 2, pokazujących na przykład reakcję gangu na niekonwencjonalne fryzury i styl brody Arthura. Ale ich najnowsze przedsięwzięcie zaczyna się od tego, że łysy Arthur połyka 100 toników na porost włosów, zanim wejdzie w przerywnik filmowy.

Scena przerywnikowa rozgrywa się jak zwykle, aczkolwiek z bezwłosym Arthurem i gangiem planującym kolejne przestępstwo. Dzieje się tak do czasu, aż 100 toników zacznie działać i włosy Arthura dosłownie wyskoczą mu z głowy i twarzy w mniej niż sekundę. Rezultat jest zarówno zabawny, jak i sprawia, że ​​zastanawiam się, co jeszcze jest możliwe, gdy rozciągniesz grę w dziwnych kierunkach. Spójrz poniżej.

Jednak Red Dead Redemption 2 to nie tylko żarty i chichoty na Dzikim Zachodzie. Modderzy niedawno przekształcili grę w symulację relaksującego życia, jaką moim zdaniem zawsze miała być, z kolekcją zawodów pozbawionych przemocy. Lub przeważnie bez przemocy. To też nie jest niekonwencjonalny sposób grania w tę grę. Heather Wald z Gamesradar napisała niedawno o radościach płynących z nierobienia zbyt wiele w epopei z otwartym światem.

Wymeldować się wszystko, co wiemy o GTA 6kolejne wielkie wyjście studia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar