Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gracz Elden Ring ma zamiar osiągnąć maksymalny poziom szaleństwa po spędzeniu 35 godzin na dzielnym wyjaśnianiu „całej wiedzy”

/
/
/
47 Views

Tworzenie świata w oparciu o oprogramowanie czasami jest wyjaśniane przez stulecia w opisach przedmiotów losowych zardzewiałych łyżek, co sprawia, że ​​polowanie na wszystkie bryłki wiedzy jest tak samo satysfakcjonujące, jak przetrwanie bossów. Na szczęście jeden YouTuber wykonał dla nas całą pracę przy Elden Ring, ale zajęło mu to ponad 35 godzin.

YouTuber SmoughTown ma talent do badania i wyjaśniania historii kryjącej się za kilkoma hitami typu Souls, od Lords of the Fallen po wspaniałe Dark Souls. Ich najnowsza seria ma na celu wyjaśnienie „całej historii” kryjącej się za magnum opus studia Elden Ring i jego połamanym miejscem zamieszkania półbogów The Lands Between.

Ile czasu może zająć takie przedsięwzięcie? Cóż, twórca publikował mniejsze filmy objaśniające fabułę od czasu pierwszej premiery otwartego świata, ale ostatnio wypuścił trzy filmy kompilacyjne, których całkowity czas działania przekracza 35 godzin. Epicka trylogia obejmuje wszystko, od wyjaśnienia historii postaci takich jak Malenia, po teoretyzowanie na temat kosmicznych tajemnic i pomysłów, które zaledwie zarysowano w grze.

W komentarzach nie brakowało słów zachęty, a nawet uznania, ponieważ – nie oszukujmy się – wyprodukowanie dokumentu na taką skalę w Elden Ring jest poważnym osiągnięciem akademickim. Zwłaszcza biorąc pod uwagę badania i uważną lekturę związaną z takim zadaniem.

Ale to jest internet i komentatorzy mieli mnóstwo dowcipów do opowiadania. „Uwielbiam te niewielkie pliki i mam nadzieję, że wkrótce zaczniesz przesyłać dłuższe treści” – zażartował jeden z komentarzy. „Zapisuję ten film, aby oglądać go codziennie przez 30 minut, podczas gdy zmywam naczynia” – czytamy w innym. To nie do końca żart, ale raczej wskazówka dotycząca wydajności podcastu.

Aby uzyskać więcej niewiarygodnych sztuczek z Elden Ring, jeden z graczy pokonuje najtrudniejszego bossa w grze na poziomie 1, codziennie przez ponad rok.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar