Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gracz Baldur’s Gate 3 psuje tryb permadeath, przypadkowo blokując się przed finałem

/
/
/
108 Views

Graczowi Baldur’s Gate 3 udało się nie przejść trybu honoru w najbardziej wywołujący przerażenie sposób.

Zanim zagłębimy się w incydent, ważne jest, aby pamiętać, że w grze Baldur’s Gate 3 w trybie honoru masz tylko jedno miejsce na zapis. Nie ma możliwości zapisania stanu gry podczas ponownego wczytywania, więc kiedy już podejmiesz ważną decyzję, niestety (lub na szczęście) utkniesz przy wyborze reszty ogromnej gry RPG, o czym ku swojemu przerażeniu przekonał się jeden z graczy.

Gracz poniżej myślał, że zmierzy się z ostatnim bossem gry w trybie honoru, stając po stronie Orfeusza, i udał się do Królestwa Astralnego, aby go uwolnić. Rozsądnie zabrali Lae’zel na przejażdżkę, ponieważ bardzo trafnie wywnioskowali, że gdyby ją pominięto, „dąsała się” bez końca.

Jak dotąd wszystko brzmi świetnie, prawda? Problem w tym, że gracz zapomniał o Młocie Orfickim – zostawił go z powrotem w swoim obozie, umieszczonym w ekwipunku Karlacha, którego wymienił ze swojej drużyny na Lae’zela. Ponieważ nie mogli szybko podróżować ani udać się do swojego obozu z „czerwonej strefy” Królestwa Astralnego, utknęli tam, „przez resztę czasu mając do towarzystwa tylko pierdnięcia”, jak to wymownie ujęli.

Chyba właśnie znalazłem najgłupszy sposób na niepowodzenie w biegu honorowym z r/BaldursGate3

Auć. To jeden z najgorszych sposobów na niepowodzenie trybu honoru w Baldur’s Gate 3, z jakim kiedykolwiek się spotkaliśmy. Gracz, o którym mowa, w pewnym sensie zrzuca winę na Lae’zela za to, że nie zabrał ze sobą Orfickiego Młota, ale kto kontroluje ekwipunek Lae’zela?

„Nie mogę się doczekać, aż Larian będzie bezczelny, gdy naprawią to w notatkach o łatce” – napisano w jednej z odpowiedzi. To prawda – Larian szybko osądza swoich graczy z radością za wszystkie ich fatalne decyzje i ten przypadek zapewne nie będzie wyjątkiem. Założymy się, że prawdopodobnie gdzieś tam jest już deweloper Larian, kręcący głową.

Sprawdź nasze Najlepsza broń w Baldur’s Gate 3 przewodnik, jeśli chcesz dać sobie najlepszą możliwą szansę w biegu w trybie honoru.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar