Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gra parodia Opłata instalacyjna Tycoon wdziera się do Unity: „Oszukuj nieświadomych twórców: wzbogacaj się i przy okazji niszcz przemysł gier wideo!”

/
/
/
101 Views

Reakcja na kontrowersyjne opłaty instalacyjne Unity osiągnęła już na tyle daleko, że wywołała ostateczny protest: satyryczną grę bezczynności o nazwie Install Fee Tycoon.

The Para strona opisuje konfigurację lepiej niż ja: „Chaos3D, popularny silnik gier, zaczął pobierać od programistów opłaty za każdą instalację ich gier, w celu podniesienia ceny ich akcji. Skontaktowali się także z tobą, notorycznym piratem programowym. Dlaczego? Żeby mogli ci zapłacić za ponowną instalację tych samych gier, oczywiście! Oszukuj nieświadomych twórców: wzbogacaj się i przy okazji zniszcz branżę gier wideo!

Tak, ludzie, to jest bezczynna gra w stylu Cookie Clicker lub Clicker Heroes, ale tutaj klikacie plik „Reinstall.bat”, próbując pomóc silnikowi gry w stylu Unity w oszukiwaniu nieszczęsnych programistów w celu uzyskania stosów Opłaty instalacyjne w stylu Unity. Chociaż Unity do pewnego stopnia wycofało się z tych opłat, cel satyry jest jasny, a moment premiery tej gry nie może być bardziej zabawny, biorąc pod uwagę moment odejścia dyrektora generalnego Unity.

Być może najbardziej zaskakującą rzeczą w Install Fee Tycoon jest to, że jest całkiem niezła jako gra w trybie bezczynności, nawet poza żartem. Całość rozgrywa się na zabawnym odtworzeniu pulpitu w stylu Windows XP, gdzie płacisz za usługi chatbotów i dzieciaków zajmujących się skryptami, aby przeprowadzać ponowną instalację gier za pośrednictwem ciemnego portalu internetowego w stylu Silk Road o nazwie „Cloth Road”.

Zobacz więcej

Od czasu do czasu będziesz otrzymywać e-maile z ofertami małych łamigłówek do rozwiązania, w ramach których otrzymasz darmowe aktualizacje dla Twojego imperium ponownej instalacji. Na przykład może zaistnieć potrzeba zhakowania bezbłędnego systemu bezpieczeństwa dzieciaka ze scenariusza, aby usunąć jego skrytkę z pornografią i skupić go na bieżącym zadaniu. Od czasu do czasu otrzymasz wskazówki od asystenta komputerowego inspirowanego Clippy, zwanego Clipbro, który wyświetli także następujące komunikaty: „Wygląda na to, że próbujesz oszukać programistów. Chętnie pomogę!”

Wszystko to jest bardzo zabawne, a zaskakująca jakość ma sens, biorąc pod uwagę rodowód Install Fee Tycoon. Chociaż wymieniony deweloper na Steamie, Moonstruck, nie ma żadnych innych osiągnięć, w rzeczywistości jest to alternatywna nazwa dla Over The Moon Games, które wcześniej stworzyło ukochaną grę przygodową science-fiction z przewijaniem bocznym The Fall i nowszą grę RPG The Last Bohater Nostalgii, który spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem Para.

Po zagraniu trochę w Install Fee Tycoon, jestem wciągnięty, zwłaszcza że wydaje się, że może być jakieś zakończenie narracyjne, na które warto czekać – przynajmniej takie wrażenie odniosłem po niejasnych obietnicach nagród od e-maile, które ciągle wysyła mi zła korporacja silników. Gra kosztuje tylko dolara i ma 40% zniżki na premierę, co w tym tygodniu obniża cenę do 0,59 dolara. Jeśli kochasz bezczynne gry lub pogardzasz ostatnimi działaniami Unity, zdecydowanie warto rzucić okiem.

Główny twórca Vampire Survivors ma prostą odpowiedź na pytanie, czy kiedykolwiek ponownie użyje Unity: „lol, nie, dziękuję!”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar