Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gra krzyżowa No Man’s Sky

/
/
/
34 Views


Gra krzyżowa No Man’s Sky

Nie ma potrzeby samotnego podróżowania po galaktyce, ponieważ nasz przewodnik po grze międzyplatformowej No Man’s Sky wyjaśnia, w jaki sposób możesz grać z podróżnikami na innych platformach

No Man’s Sky zaprasza cię do eksploracji rozległej galaktyki, pełnej soczystych, ale tajemniczych planet, które przyciągają cię swoim urokiem i pięknem, choć niektóre z nich są równie niebezpieczne, co ładne. Na szczęście nasz Gra krzyżowa No Man’s Sky przewodnik jest pod ręką, aby pomóc Ci znaleźć ludzkie tarcze, bo dlaczego miałbyś ograniczać się tylko do jednej platformy? W tym przewodniku omówimy, które konsole obsługują rozgrywkę międzyplatformową No Man’s Sky i jak możesz dodać je jako znajomych.

Aha, i ten przewodnik nie mógł przyjść w lepszym momencie, ponieważ data premiery No Man’s Sky Switch była kilka miesięcy temu. Mamy też poradnik jak zapisać No Man’s Sky, więc nie musisz się martwić o utratę cennych postępów. Lub, aby zobaczyć, co dzieje się w odległej galaktyce, możesz sprawdzić nasze typy najlepszych gier Star Wars – musisz w nie zagrać i cieszyć się nimi. Mamy też listę gier kosmicznych, możesz nawet znaleźć sporror (kosmiczny horror) lub dwa.

W każdym razie, oto wszystko, co musisz wiedzieć o grze krzyżowej No Man’s Sky.

No Man's Sky crossplay - podróżnik stał na pomarańczowej trawie między drzewami, a w oddali planety

Gra krzyżowa No Man’s Sky

Na szczęście dla wszystkich podróżników gra międzyplatformowa jest dostępna na każdej platformie, na której działa No Man’s Sky, w tym na PC, Xbox, Playstation i Nintendo Switch. Chwyć znajomych z każdej platformy, aby pomóc ci przetrwać niebezpieczeństwa otwartej przestrzeni.

Jak dodać znajomych z No Man’s Sky?

Ponieważ możesz grać ze znajomymi na innych platformach, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, jak dodać ich jako znajomych w No Man’s Sky. Na szczęście jest to dość prosty proces:

  • Zacząć gre
  • Przejdź do opcji
  • Wybierz sieć
  • Dodaj znajomego
  • Wprowadź nazwę użytkownika No Man’s Sky
  • Wyślij zaproszenie znajomemu!

Następnie, aby grać razem, po prostu rozpocznij sesję i zaproś ich do wspólnej gry.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o grze krzyżowej No Man’s Sky. Więcej wspaniałych przygód znajdziesz na naszej liście najlepszych gier RPG na Switcha.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar