Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gra Iron Man dla jednego gracza stworzona przez Motive Studio na silniku Unreal Engine 5

/
/
/
54 Views

We wrześniu ubiegłego roku studio Motive należące do Electronic Arts ujawniło, że pracuje nad grą Iron Man dla jednego gracza, będącą pierwszą częścią nowej współpracy EA i Marvela. Dyrektor generalny Motive, Patrick Klaus, podzielił się nowymi szczegółami na temat gry aktualizacja studia wydany dzisiaj, łącznie z tym, że gra Iron Man jest tworzona w Unreal Engine 5.

Na początku tego roku firma Motive wypuściła remake Dead Space, a Klaus mówi, że mając to za sobą, studio „skupiło się na projekcie Iron Man, dając nam możliwość pracy (i zabawy!) z kolejną niezwykłą rzeczą”. Mówi, że zespół jest wciąż na wczesnym etapie przedprodukcji i poświęca czas na stworzenie jak najlepszych podstaw pod rozwój, ale mimo to znajduje „tak wiele okazji do poznania historii, projektu i rozgrywki z Iron Manem”.

Pracownia Motywów
Dyrektor generalny Motive Studio, Patrick Klaus

Podobnie jak w przypadku remake’u Dead Space, Motive utworzył Radę Społeczności fanów Marvela i Iron Mana, aby pomóc w rozwoju gry, przekazując opinie na temat „prawie wszystkiego”. To tutaj, w aktualizacji studia, Klaus ujawnia, że ​​zespół wybrał Unreal Engine 5 jako silnik gry, „aby umożliwić zespołowi deweloperów wykorzystanie magii i stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego”.

Najnowsze gry na silniku Unreal Engine 5 obejmują Lords of the Fallen, Immortals of Aveum od EA i oczywiście Fortnite firmy Epic.

W innym miejscu aktualizacji studia Klaus mówi, że członkowie zespołu zaczęli osobiście odwiedzać studio Motive w Montrealu w Kanadzie, zanim wyjaśnił, że obecnie jest „okres ewolucji”. W szczególności mówi o „ewolucji, która prowadzi do wyniesienia”.

„Nasze studio stale podnosi poprzeczkę w zakresie stosowania naszych wartości, w tym nieustannego zaangażowania w naukę i ducha zespołowego” – pisze. „Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, co robimy, w dziedzinie, którą wszyscy kochamy, oraz za zaufanie, jakim obdarzyło nas EA, nasi niesamowici współpracownicy z Marvel Games i oczywiście nasi gracze. Jesteśmy niezwykle skoncentrowani i zmotywowani .”

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj o ujawnieniu oryginalnej gry Iron Man studia Motive, a następnie przeczytaj o tym, dlaczego nie powinieneś oczekiwać, że gry Marvela będą połączone jak MCU.


Kim chcesz, aby był czarny charakter w tej grze? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar