Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gothic Metroidvania The Last Faith poznaje listopadową datę premiery w nowym zwiastunie rozgrywki

/
/
/
44 Views

Deweloper Kumi Souls Games ogłosił gotycką metroidvanię w stylu Soulslike, The Last Faith, wiele lat temu, a latem ubiegłego roku otrzymaliśmy nowy zwiastun, który oddawał pikselową przemoc gry. Wiedzieliśmy, że gra ukaże się pod koniec tego roku, ale teraz jest to już oficjalne: The Last Faith ukaże się 15 listopada na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC.

Firma Kumi Souls Games ogłosiła datę premiery nowym zwiastunem rozgrywki, który można obejrzeć poniżej:

Jeśli nie chcesz czekać do 15 listopada, aby zagrać w The Last Faith, możesz wypróbować grę wcześniej, korzystając z nowej, rozszerzonej wersji demonstracyjnej, która jest już dostępna na Steamie. Kumi Souls Games twierdzi, że można w nim posmakować brutalnego otoczenia Mythringal.

„The Last Faith, często brutalna, ale zawsze wzmacniająca, opiera się na bezlitosnej i precyzyjnej walce, oferując szeroką gamę niestandardowych egzekucji do wykonania” – czytamy w komunikacie prasowym. „Gracze odkryją potężną różnorodność broni białej, tajemnych zaklęć i broni palnej dalekiego zasięgu, co pozwoli im wytyczyć ścieżkę we własnym stylu.

„Odkrywaj bogate, gotyckie środowiska, aby poskładać połamaną historię Mythringal i przetrwać intensywne starcia z żądnymi krwi wrogami, którzy nie cofną się przed niczym, aby położyć kres Erykowi”.

The Last Faith ukaże się 15 listopada na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Switch i PC.


Czy zamierzasz sprawdzić The Last Faith w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar