Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gorący nowy FPS The Finals dociera do 10 milionów graczy w zaledwie 15 dni

/
/
/
67 Views

Zaledwie 15 dni od premiery w trybie stealth, Finals dotarło do 10 milionów graczy na całym świecie.

Dzisiaj, 22 grudnia, deweloper Embark Studios ogłosił, że od chwili premiery gry w trybie stealth na gali The Game Awards 2023 na początku tego miesiąca w finały wzięło udział 10 milionów graczy na całym świecie. Tak naprawdę osiągnięcie ogromnego kamienia milowego w nowej grze FPS zajęło około 15 dni.

„Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani dotychczasową reakcją społeczności – 10 milionów graczy w tak krótkim czasie to coś, o czym nawet nie marzyliśmy” – powiedział producent wykonawczy Rob Runesson w oświadczeniu dołączonym do dzisiejszego ogłoszenia.

Oczywiście jednym z czynników pomagających The Finals osiągnąć tak znaczącą liczbę graczy jest to, że gra jest całkowicie bezpłatna na wszystkich platformach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktokolwiek zagłębił się w FPS-y na platformach PC, PlayStation czy Xbox – za wyjątkiem subskrypcji Xbox Game Pass Core wymaganej do rozgrywki sieciowej na tej drugiej platformie.

Wszystko to ma miejsce z tyłu aktualizacji 1.4.0 The Finals, która przenosi zimowe święta do strzelanki z gigantyczną gumową kaczką na jednej mapie. Inne funkcje w najnowszej aktualizacji obejmują ulepszenia zabezpieczeń gry przed oszustwami (które ostatnio były pod lupą), a także kilka długo oczekiwanych osłabień dla ciężkich wersji.

Ale nie spodziewajcie się jeszcze długiego planu działania dotyczącego zawartości popremierowej. Finały nie opracowują planu działania dotyczącego zawartości, ponieważ Embark Studios chce skupić się na obietnicach, które faktycznie może spełnić, zamiast obiecywać treść, a następnie musieć się z niej wycofać.

Przejdź do naszego przewodnika po najlepsze zestawy w finałach zapis podsumowania lekkich i ciężkich kompilacji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar