Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Główny bohater Baldur’s Gate 3 bardzo poważnie wyjaśnia scenę z niedźwiedziem w NSFW i „co wydarzyło się w moim życiu, co doprowadziło mnie do tego punktu”

/
/
/
34 Views

Dyrektor wykonawczy Baldur’s Gate 3 wyjaśnił tło kryjące się za niesławnie wirusową sceną całowania się z niedźwiedziem w grze RPG.

Zanim ukazała się ta przebojowa gra, deweloper Larian Studio sprytnie promował jedną szczególną cechę: seks z druidem w kształcie niedźwiedzia grizzly. Oczywiście klip stał się wirusowy w Internecie i prawdopodobnie sprzedał grę wielu osobom, które chciały po prostu spragnionego/zakręconego symulatora fantasy.

Temat stosunków między niedźwiedziem a człowiekiem pojawił się prawdopodobnie podczas przemówienia reżysera spektaklu Grega Lidstone’a na konferencji Game Developers Conference, podczas którego jeden z widzów zapytał o rolę koordynatora ds. intymności podczas tych dziwacznych scen seksu.

„Co wydarzyło się w moim życiu, co doprowadziło mnie do tego punktu? Na scenie jest niedźwiedź!” Lidstone zaczyna żartować. „Nie, podjęliśmy bardzo świadomą decyzję”. Lidstone wyjaśnia, że ​​w wielu grach, nad którymi pracował w przeszłości – na przykład „Dzikim Zachodzie” – nie korzystano z koordynatorów intymności w „scenach, które mogą być naprawdę trudne” i „poruszały tematy bardzo seksualne”.

„Chcieliśmy, żeby ktoś tam nadzorował tę sytuację i dopilnował, aby aktorzy czuli się bezpiecznie” – kontynuuje. „Więc odbyliśmy rozmowę na Zoomie z koordynatorem ds. intymności [Enric Ortuno] i rozmawialiśmy z nim, był cudowny i po prostu mieliśmy naprawdę dobre przeczucie, że będzie przy aktorach i że był na tyle pewny siebie, że postawiłby mnie, gdybym podejmował złe decyzje.

Lidstone zdaje sobie sprawę, że dynamika mocy wiąże się również z reżyserowaniem scen intymnych. „Jako reżyser mam do czynienia z aktorem i następuje zmiana. Mówię im, co mają robić, a oni w pewnym sensie muszą to zrobić” – mówi, po czym wyjaśnia, że ​​potrzebny jest koordynator ds. intymności, aby „wyrównać szanse ”, podczas gdy aktorzy odgrywają „surowe emocje”.

W innym miejscu GDC Larian Studios ogłosiło, że tak nie wróciłbym do świata D&D dla Baldur’s Gate 3 DLC ani Baldur’s Gate 4 – chociaż posiadacz licencji Wizards of the Coast najwyraźniej nie ponoszą winy za rozłam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar