Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Genshin Impact Tsaritsa

/
/
/
90 Views


Kim jest caryca Genshin Impact i co zaplanowała dla Teyvata? Oto, co do tej pory wiemy o jej charakterze i historii

Przyjrzyjmy się samej legendarnej lodowej królowej, Caryca Genshin Impact. Na razie pozostaje owiana tajemnicą, ale prawdopodobnie dużo się dzieje, biorąc pod uwagę jej status w Śnieżnej. Nie jesteśmy pewni, jak wygląda, i nie ma żadnych wskazówek co do jej potencjalnej budowy poza wiedzą, która sugeruje, że dzierży berło, aby dzierżyć berło. Tutaj przejdziemy przez to, co wiemy o carycy.

Przyjrzyjmy się samej legendarnej lodowej królowej, Caryca Genshin Impact. Na razie pozostaje owiana tajemnicą, ale prawdopodobnie dużo się dzieje, biorąc pod uwagę jej status w Śnieżnej. Nie jesteśmy pewni, jak wygląda, i nie ma żadnych wskazówek co do jej potencjalnej budowy poza wiedzą, która sugeruje, że dzierży berło, aby dzierżyć berło. Tutaj przejdziemy przez to, co wiemy o carycy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat złoczyńców Genshin, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po Genshin Impact Fatui Harbingers, Genshin Impact’s Dottore i Genshin Impact’s Capitano.

Kim jest caryca Genshin Impact?

Caryca jest jedną z Siedmiu i przewodniczy specjalnie Śnieżnej. Jest obecną władczynią narodu, ale nie była pierwotnym członkiem Siódemki. Doszła do władzy po Wojnie Archontów, ale przed Kataklizmem, który wstrząsnął Teyvatem 500 lat temu. Imię „Caryca” to po rosyjsku cesarzowa i jest innym określeniem cara. Zarówno w chińskiej, jak i japońskiej wersji gry jej tytuł to „Cesarzowa Lodu”, a po koreańsku oznacza „Królowa Lodu”.

Tsaritsa jest głową Fatui – są jej organizacją i wykonują jej wolę do T, w tym Zwiastunów w ich misji zdobycia gnoz innych Archontów. Zapisuje w spadku Fatui z urojeniami – fałszywymi wizjami – aby mogli dzierżyć moc żywiołów. Tymi agentami są Cicin Mages i Mirror Maidens, którzy często napadają na Podróżnika w zaświatach.

W tym momencie dokładny plan carycy nie jest znany, ale prawdopodobnie obraca się wokół wykorzystania wszystkich gnosów, by rzucić wyzwanie Celestii lub innym, nawet przekraczającym ten poziom mocy. W opisie jadeitu Shivada znajduje się jej cytat, który brzmi:

Przepraszam… za to, że ty również dźwigasz na swoich barkach krzywdy świata. Skoro mogłeś znieść moje przenikliwe zimno, musiałeś mieć ochotę spłonąć? Więc spal dla mnie stary świat”.

Miniatura YouTube

Dainsleif Genshin Impact wspomina o carycy w podglądzie rozdziału Teyvat, kiedy wspomina Śnieżną i przedstawia ją jako boga, który nie kocha swojego ludu. Mieszkańcy Śnieżnej również nie mają już dla niej miłości. Stwierdza również, że w przyszłości nastąpi bunt przeciwko boskości, co ponownie prawdopodobnie wskazuje na to, że użyła ona gnozów przeciwko Celestii.

Jeśli chodzi o to, gdzie jeszcze pojawiła się w historii i tradycji Teyvat, wiemy, że spotkała się z Geo Archontem Moraxem (lub Zhonglim z Genshin Impact) i udało jej się wynegocjować z nim, aby uzyskać Geo gnozę. Jeśli chodzi o to, co dała mu w zamian za to, musimy poczekać i zobaczyć. Według Zhongliego my, Podróżnicy, „odkryjemy samych siebie”, przemierzając regiony Teyvat.

Jeśli chodzi o to, jaka jest jako osoba, Tartaglia z Genshin Impact stwierdza, że ​​jest „właściwie łagodną duszą”. To zaskakujące, biorąc pod uwagę jej status Zwiastuna. Wydaje się, że coś w jej przeszłości doprowadziło do ogromnej zmiany charakteru, prawdopodobnie związanej z tym, co zobaczyła podczas Kataklizmu, ponieważ dalej mówi, że wypowiedziała wojnę całemu światu, ponieważ marzy o pokoju.

Genshin Impact Fatui Harbingers stali wokół stołu

Czy Caryca jest Cryo Archontem?

Carica jest rzeczywiście obecnym Cryo Archontem. Jej odpowiadający jej ideał jest nieznany, co stawia ją jako jedyną z Siedmiu, której obecnie nie znamy. Nie ma również żadnych wskazówek co do jej prawdziwego imienia ani imienia Archonta.

Czy Tsaritsa od Genshin Impact będzie grywalna?

W historii Genshin Impact pozostało jeszcze wiele rozdziałów, więc w tym momencie nie możemy powiedzieć, czy Tsaritsa będzie grywalna, czy nie. Jako Zwiastun i Archont prawdopodobnie stanie się grywalną jednostką, ale równie prawdopodobne jest, że spotka ją inny los.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, co pojawi się w Genshin raczej wcześniej niż później, sprawdź harmonogram banerów Genshin Impact i listę poziomów Genshin Impact i skorzystaj z tych działających kodów Genshin Impact.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar