Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Genshin Impact Sumeru – lokalizacja, data premiery i wiedza

/
/
/
223 Views


Genshin Impact Sumeru – lokalizacja, data premiery i wiedza

Ogromne pustynie, zniechęcające lasy deszczowe i obfitość wiedzy – Sumeru Genshin Impact z pewnością zrobi wrażenie. Ale kiedy jest data premiery?

Zawsze cieszymy się, że zobaczymy nowy region Genshin Impact i wygląda na to, że Sumeru jest naszym następnym celem. Ponieważ mapa stale się rozwija, zawsze jest wiele do odkrycia, ale zapowiada się całkiem potężna aktualizacja, porównywalna rozmiarami do Liyue czy Inazuma.

Ale co to jest? Sumeru . Genshin Impact? A kiedy możemy spodziewać się eksploracji tego świeżego obszaru? Cóż, zebraliśmy tutaj wszystko, co wiemy o tym świeżym obszarze, wraz z oczekiwanymi Data premiery Genshin Impact Sumeru. Należy jednak pamiętać, że Mihoyo lubi trzymać się z daleka od nadchodzącej zawartości, więc większość tych informacji pochodzi z wiedzy. Na pewno zaktualizujemy ten przewodnik, gdy Hoyovere cokolwiek potwierdzi.

Aby być na bieżąco z nową zawartością zapowiedzianą dla przebojowej gry Mihoyo, zapoznaj się z naszą aktualizacją Genshin Impact i kolejnymi przewodnikami po banerach Genshin Impact. Możesz również spojrzeć na naszą listę poziomów Genshin Impact, aby upewnić się, że twoja drużyna jest w doskonałej formie, gdy zagłębiasz się w nowy region.

Oto wszystko, co do tej pory wiemy o Sumeru Genshina Impact.

Miniatura YouTube

Kiedy jest data premiery Genshin Impact Sumeru?

Chociaż nie jesteśmy pewni dokładnej daty premiery Sumeru, wiemy, że pojawi się ona w następnej aktualizacji. Wszystkie wydarzenia i banery obecnej aktualizacji kończą się w dniach 23-24 sierpnia, więc szacujemy, że Sumeru w końcu otworzy przed nami swoje podwoje 24-25 sierpnia wraz z początkiem aktualizacji 3.0.

Sumeru zapowiada również nadejście długo wyczekiwanego elementu dendro, który można zobaczyć w zwiastunie zwiastuna powyżej.

Miniatura YouTube

Czym jest Sumeru Genshina Impact?

Sumeru jest jednym z Siedmiu Narodów Teyvat i nadchodzącym regionem w Genshin Impact, o którym po raz pierwszy wspomniano w podglądzie fabuły rozdziału Teyvat. W jego sercu znajdują się żywe, bogate lasy deszczowe, za którymi rozciągają się rozległe pustynie.

Zgodnie z tradycją, Sumeru jest rządzony przez archonta dendro, który jest obecnie znany tylko jako „Mniejszy Lord Kusanali”, czyli Bóg Mądrości. Jest najmłodszą z Siódemki, która przyjęła rolę archonta po śmierci Boga Lasu podczas Kataklizmu, około 500 lat przed wydarzeniami z gry. Może to brzmieć jak dawno temu, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że Zhongli z Genshin Impact ma 6000 lat, to dość mała liczba.

Sumeru jest znane jako centrum wiedzy i jest domem dla dobrze znanej Akademii Sumeru, wiodącej szkoły tajemnych sztuk i zapisów historycznych oraz najbardziej prestiżowego instytutu w całym Teyvat. Prawdopodobnie natknąłeś się ostatnio na kilku sumeryjskich uczonych podczas eksploracji Inazumy, a Lisa z Genshin Impact faktycznie studiowała wśród ich szeregów.

Gdzie jest Sumeru Genshina Impact?

Chociaż nie znamy jeszcze dokładnej lokalizacji, kilka linii głosowych w grze nawiązuje do Przepaść Genshin Impact łącząca Liyue z Sumeru, więc możemy przypuszczać, że będzie to na zachód od Liyue.

Miniatura YouTube

Jakie są nowe postacie Sumeru?

Oczywiście wraz z nowym regionem przybywa mnóstwo nowych postaci. W powyższym zwiastunie możesz rzucić okiem na niektóre z nich, w tym:

  • Uderzenie Genshin Tighnari
  • Al-Haitham
  • Deyha
  • Nilou
  • Nahida

Wiemy również, że Collei z Genshin Impact i Dori z Genshin Impact wkrótce dołączą do listy.

To wszystko, co na razie wiemy o Sumeru Genshina Impact. Czekając na premierę nowego regionu, przejdź do naszej listy najlepszych gier, takich jak Genshin Impact, aby znaleźć coś nowego do grania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar