Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Genshin Impact Dottore – buduj spekulacje, wiedzę i zbrodnie

/
/
/
61 Views


Kim jest Dottore z Genshin Impact? Przyjrzyjmy się bliżej temu, co zrobił, skąd pochodzi i kiedy będziemy mogli go zagrać

Dla każdego, kto jest złapany w wiedzę, Genshin Impact DottoriImię nie jest nową nazwą. Jest obecny w tej historii od jakiegoś czasu, od mangi po główne zadania fabularne, i jest wspominany tu, tam i wszędzie – ale kim jest ten członek Zwiastunów? Jakie ma plany i kiedy będziemy mogli wciągnąć jego sztandar? Czytaj dalej, aby zobaczyć, co wiemy o Il Dottore.

Dla każdego, kto jest złapany w wiedzę, Genshin Impact DottoriImię nie jest nową nazwą. Jest obecny w tej historii od jakiegoś czasu, od mangi po główne zadania fabularne, i jest wspominany tu, tam i wszędzie – ale kim jest ten członek Zwiastunów? Jakie ma plany i kiedy będziemy mogli wciągnąć jego sztandar? Czytaj dalej, aby zobaczyć, co wiemy o Il Dottore.

Masz ochotę na więcej wiedzy? Sprawdź nasze strony Genshin Impact Fatui Harbingers, Genshin Impact Arlecchino i Genshin Impact Capitano, aby uzyskać więcej odkryć Fatui i zgarnij gratisy ze wszystkimi aktualnymi kodami Genshin Impact.

Kim jest Dottore Genshin Impact?

Il Dottore, Doktor, trzeci z Zwiastunów Fatui ze Śnieżnej, jest dobrze znaną i ogólnie nielubianą osobą w całym Teyvacie. Zapnij pasy, bo wchodzimy w szczegóły jego poczynań.

Na początek przyjrzyjmy się postaci, od której pochodzi jego imię – Il Dottore w Commedia Dell’Arte. Tradycyjnie Il Dottore jest bogatą i towarzyską postacią, która kanonicznie kocha dźwięk własnego głosu. To już niesamowicie pasuje do Dottore w Genshin. Według Tighnari z leśniczego Genshin Impact, Dottore „nigdy nie wydawał się złośliwy, ale całkowity brak współczucia przenikał przez całą naszą rozmowę”, kiedy spotkał Doktora.

Prawdziwe imię Dottore to Zandik i chociaż niektórzy mogą przypuszczać, że pochodzi ze Śnieżnej ze względu na jego przynależność do Zwiastunów, w rzeczywistości jest rodowitym Sumeru. Co ciekawe, zandik tłumaczy się jako „heretyk” w języku zoroastryjskim. Biorąc pod uwagę irańskie korzenie zaratusztrianizmu, jest on zgodny z jego sumeryjskim dziedzictwem.

Dottore po raz pierwszy pojawił się w mandze Genshin Impact, która poprzedza wydarzenia z gry i daje nam wiele wiedzy o Mondstadt. Chociaż Dottore wygląda raczej inaczej z maską w szachownicę, dzikimi niebieskimi włosami i białym garniturem, nadal zachowuje się tak samo, jak wersja, którą spotykamy w grze. Manga uczy nas, że Dottore nie ma współczucia i jest zainteresowany tylko swoimi eksperymentami.

Spojrzenie na pełny model Genshin Impact Dottore w grze

Spotykamy go w grze w Sumeru, gdzie pracuje u boku mędrców Akademii, wywołując zamieszanie za pomocą Terminali Akashy i próbując schwytać Nahidę Genshin Impact. Ale na razie przejdźmy przez jego historię.

Dottore ma obsesję na punkcie ulepszonych ludzi i przeprowadza eksperymenty w nadziei na stworzenie jednostek o mocy rywalizującej lub nawet przewyższającej bogów. Te eksperymenty doprowadziły do ​​tego, że mieszkańcy jego rodzinnego miasta wyrzucili go i nazwali potworem. Z jakiegoś powodu Sumeru Akademika wciąż zdecydowała się go wpuścić, gdzie prawdopodobnie studiował w Amurcie darszan biologii. Jednak kontynuował swoje eksperymenty na mieszkańcach Sumeru, w wyniku czego Akademiya wyrzuciła go.

Po jego wydaleniu Pierro, dyrektor Fatui Harbingers, zwrócił się do Dottore i zaprosił go do swoich szeregów, obiecując mu przestrzeń i zasoby potrzebne do przeprowadzania dowolnych eksperymentów. W tym momencie Zandik oficjalnie przyjął tytuł Il Dottore lub Doktor, co uznał za żartobliwie ironiczne z powodu braku troski o ludzkie życie.

Następnie Dottore wziął trochę czasu z dala od Sumeru i postanowił przez chwilę pokręcić się po Inazuma. Pamiętacie piec Tatarasuna? Tak, on też tam był. Pierro wysłał go, aby sabotował to jako część ich planów Inazuma. Właściwie to tutaj pojawił się Scaramouche. Pracownik o imieniu Niwa próbował powstrzymać piec przed przejściem w stan krytyczny dzięki manipulacjom Dottore, ale Dottore zabił go i ukradł jego serce, zanim zdążył to zrobić. Następnie w zamyśleniu podarował go Scaramouche, znanemu wówczas jako kabukimono. Zarówno Pierro, jak i Dottore uważali, że Scaramouche jest użytecznym dodatkiem do Fatui, więc sprowadzili go.

Lore wskazuje na fakt, że Dottore miał rękę lub był właścicielem fabryki strażników ruin, którą można zobaczyć w zadaniu fabularnym Genshin Impact w Childe. Nie wiemy jednak, kiedy był tam aktywny, ponieważ obecnie jest opuszczony.

Następnym punktem na liście Il Dottore było rozpoczęcie kolejnych eksperymentów, tym razem skupiających się na chorobie Eleazara występującej w Sumeru. To prowadzi nas do ostatnich rozdziałów tej historii. Podsumowując (abyśmy nie zepsuli tego całkowicie), Dottore wykorzystuje swoje przebiegłe sposoby, aby uwięzić świadomość Nahidy, chociaż zostaje uratowana przez naszego bohatera, Travelera. Następnie Nahida negocjuje z Dottore w celu uzyskania informacji, wierząc, że powie jej prawdę, jeśli da mu swoje gnozy. W zamian za nie tylko dendrognozę, ale także elektrognozę od Scaramouche, Dottore rzekomo niszczy wszystkie swoje klony i mówi Nahidzie, że niebo i gwiazdy, które widzą mieszkańcy Teyvat, to kłamstwa. Twoje przypuszczenia, co to oznacza, są równie dobre jak nasze.

Miniatura YouTube

I na tym kończymy historię Dottore. Przyjrzyjmy się więc, jakie inne informacje mamy na temat tajemniczego zagrożenia. Pióro zestawu artefaktów Blady płomień ma opis, który zawiera cytaty z Dottore, szczegółowo opisując, w jaki sposób został usunięty z powodu swoich zbrodni:

Na pustyni, która lśniła jasno jak płynne złoto, zapytał dyplomatę Snezhnayan: „Czy potraktujesz mnie tak, jak zrobiła to Akademia? Czy nazwiesz mnie potworem, szaleńcem? – A może potraktujesz mnie jak moje rodzinne miasto i przegonisz widłami i pałkami…?

Jakie moce ma Dottore z Genshin Impact?

Il Dottore jest drugim z Zwiastunów Fatui, co oznacza, że ​​jego moc jest porównywalna z bogami. Niekoniecznie oznacza to jego sprawność bojową, aw tym przypadku prawdopodobnie oznacza to jego zdolności naukowe. Wydaje się, że Dottore może również przybierać inne formy – tak jak widzieliśmy go jako Eschera z Fontaine i innych w przerywnikach filmowych i retrospekcjach.

Dottore jest znany głównie z tworzenia segmentów własnego ja w różnym wieku, które są zasadniczo klonami lub „migawkami” samego siebie. Jego kopie prawdopodobnie się nie starzeją i są jakimś androidem, ale nie mamy na to potwierdzenia. Dottore wykorzystuje swoje „inne ja” do wykonywania zadań.

Nauczył się robić kopie dzięki Scaramouche, gdy zaczął go badać, kiedy dołączył do Fatui. Oznaczało to, że odblokował więcej mocy Scaramouche, ale głównie dla własnej korzyści. Segmenty jego samego są najwyraźniej trudne i czasochłonne do wykonania i wymagają rzadkich materiałów.

Dottore, którego spotykamy w Sumeru, jest znany jako „wersja Omega”, gdzie jest w kwiecie wieku. Omega to ostatnia litera alfabetu greckiego, więc rób z tym, co chcesz.

Kompilacja Genshin Impact Dottore omega: Dottore na zewnątrz w Sumeru ze swoim ekranem tytułowym

Zbrodnie Genshina Impact Dottore

Przejrzyjmy szybko tę sekcję. Zasadniczo Dottore wcale nie jest miłą osobą i jest dosłownie przestępcą. Jest chorym indywidualistą, który pracuje bez troski o żadną ze swoich ofiar – ale to wszystko czyni go wielkim złoczyńcą.

Przed wydarzeniami z gry Dottore wykorzystywał mieszkańców Mondstadt do eksperymentów podczas pobytu w okolicy. Nie jesteśmy pewni, jakim okropnym rzeczom podlegali.

Zapis w grze sugeruje, że Dottore zamordował partnera badawczego o imieniu Sohreh poprzez uduszenie i zostawił ją na pożarcie przez Rishboland Tigers. Mniej więcej w tym czasie postanowił eksperymentować na dzieciach w Apam Woods, chociaż Aranara wkroczyli i na szczęście je uratowali, ku jego rozczarowaniu. W Sumeru znaleziono zestaw notatek zatytułowany „Dziedzictwo Zandika”, które wspominają o kimś zaangażowanym w eksperymenty medyczne, który żywo interesował się Aranarami.

Będąc w Sumeru, Dottore poddał Collei Genshin Impact (tak, ten Collei) i innych niefortunnych cierpiących na Eleazara jeszcze bardziej przerażającym eksperymentom, obejmującym szczątki bogów i bolesne procedury. To pozostawiło ofiary z traumą i radzenie sobie z innymi objawami.

Genshin Impact Dottore widziany w zwiastunie Lazzo Winter Night

Czy w Dottore od Genshin Impact będzie można grać?

Jest prawdopodobne, że w pewnym momencie Dottore stanie się grywalny, najprawdopodobniej po jakimś rodzaju odkupienia a la Tartaglia i Genshin Impact Wanderer. Możemy go zobaczyć w Natlanie, ale Snezhnaya jest bardziej prawdopodobny pod względem patcha, w którym wyjdzie.

Istnieje jednak pewna wskazówka co do jego wersji – podczas eksploracji plików aktualizacji 3.2 badacze danych odkryli, że jego nazwa pliku zawiera słowo „claymore”. Sugeruje to, że albo dojdzie do walki z Doktorem, którego spotkaliśmy w historii, albo ta wersja będzie grywalna w przyszłości. Jednak jego „Omega Build” nie wydaje się mieć żadnej broni. Sądząc wyłącznie po jego wyglądzie i kolorystyce, może być jednostką Hydro lub Cryo. Czy Dottore może być pierwszym hydro Claymore w Genshin Impact? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Czy będzie walka z bossem Genshin Impact Dottore?

Najprawdopodobniej. Wszyscy trzej Zwiastuny Fatui, których spotkaliśmy do tej pory – z których dwa są grywalne, to Genshin Impact Tartaglia i Genshin Impact Wanderer – to cotygodniowi bossowie, którzy upuszczają stos materiałów, w tym przedmioty zwiększające poziom talentów. Istnieje wszelkie prawdopodobieństwo, że Dottore (a właściwie wszyscy inni Zwiastuny) mogą w przyszłości dostać własną walkę z bossem.

Kim jest aktor głosowy Genshin Impact Dottore?

Angielskim aktorem głosowym Dottore jest Mick Wingert, który wykonuje fantastyczną robotę, ożywiając złego bohatera. Japońskim aktorem głosowym jest Toshihiko Seki, a po chińsku Wu Lei.

Nie masz dość rzeczy Genshin? Sprawdź harmonogram banerów Genshin Impact i nasze przewodniki po tworzeniu dla nowicjuszy Genshin Impact Alhaitham i Genshin Impact Yaoyao.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar