Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gdzie kupić PlayStation Portal w tym tygodniu: wszystkie najnowsze aktualizacje akcji

/
/
/
18 Views

Sprawdź zapasy szybko

Portal PS został uruchomiony zaledwie w zeszłym tygodniu, ale dostępność towaru jest już trudna do zdobycia. Zdalny odtwarzacz za 199,99 USD / 199,99 GBP na konsolę PS5 podzielił opinie w Internecie, ale jeśli chcesz kupić PlayStation Portal w ten tydzień w Czarny piątek, być może będziesz musiał nad tym popracować. Podobnie jak w przypadku premiery oryginalnej konsoli, tutaj występuje problem podaży i popytu – a sprzedawcy detaliczni tacy jak Best Buy, Walmart i Amazon w USA (oraz Amazon, Argos i Currys w Wielkiej Brytanii) zauważają, że ci drudzy znacznie przewyższają tych pierwszych .

To oznacza, że ​​półki są teraz puste, ale to nie jest nasze pierwsze rodeo. Wszyscy byliśmy obecni przy aferach związanych z PS5 i od tego czasu dowiedzieliśmy się kilku rzeczy na temat śledzenia zapasów. Dlatego właśnie na bieżąco aktualizujemy tę stronę, podając najnowsze informacje o tym, gdzie można obecnie kupić PlayStation Portal. Zaokrąglamy wszystkich sprzedawców detalicznych, których widzieliśmy w magazynie, abyś mógł szybko sprawdzić, czy są nowe jednostki i przeprowadzić własne kontrole przez wszystkie oferty gier z okazji Czarnego Piątku w tym tygodniu.

Kluczem tutaj jest cierpliwość. Przecież akcje PlayStation Portal prędzej czy później powrócą i po prostu nie warto dawać skalperom czasu ani pieniędzy, których szukają, wykorzystując tę ​​sytuację. Samo Sony prosi klientów, aby „sprawdzili na początku grudnia”, czy jest więcej egzemplarzy w USA (choć nie oznacza to, że nie zobaczymy więcej u innych sprzedawców detalicznych), tymczasem Wielka Brytania wstrzymuje się z datą uzupełnienia zapasów 22 listopada zgodnie z podaną datą także przez Sony.

Gdzie kupić PlayStation Portal w USA

Amazonka
Prawdopodobnie pierwszym miejscem, do którego się zwracałeś, gdy rozpoczynało się polowanie na PlayStation Portal, był Amazon, ale obecnie jest on niedostępny. Radzimy jednak zachować tu szczególną ostrożność – jak dowiedzieliśmy się w przypadku PS5, mogą znajdować się ukryte jednostki gotowe w każdej chwili rzucić się z powrotem na półki.

Walmart

Walmart
Walmart zaczął od całkiem sporej oferty urządzeń PlayStation Portal, ale pod koniec weekendu liczba ta szybko się zmniejszyła, gdy skończyły się zapasy w innych sklepach. Zalecamy członkom Walmart Plus uważne obserwowanie tego miejsca, ponieważ w przeszłości sklep oferował tym klientom prywatne spadki zapasów podczas dużych wyprzedaży.

Najlepsza oferta

Najlepsza oferta
Od kilku dni towary pojawiają się i znikają z półek Best Buy. Ostatni raz widzieliśmy okazję do zakupu PlayStation Portal tutaj w weekend, co oznacza, że ​​w tym tygodniu na półki może trafić kilka sztuk, jeśli będziesz wystarczająco szybki, aby je złapać.

Przystanek gier

Przystanek gier
Od dnia premiery GameStop dysponował dużą liczbą jednostek PlayStation Portal, które utrzymywały się przez dłuższy czas. Podobnie jak u innych sprzedawców, te półki są na razie puste, ale regularnie je sprawdzaj.

PlayStation Direct

PlayStation Direct
Jeśli chcesz przejść bezpośrednio do źródła, przejdziesz do strony PlayStation Direct firmy Sony. W tej chwili dostępne są również zapasy, ale istnieją wskazówki, że więcej może pojawić się „na początku grudnia”.

Gdzie kupić PlayStation Portal w Wielkiej Brytanii

Amazonka

Amazonka
Amazon UK oferował PlayStation Portal w momencie premiery, ale od tego czasu ogarnął go zapał. Jednak podobnie jak w przypadku amerykańskiej strony witryny, zalecamy regularne sprawdzanie tutaj – zapasy mogą pojawić się ponownie w każdej chwili.

Argos

Argos
Argos był dość aktywny przez weekend, oferując ulotne szanse na zakup PlayStation Portal. Jednakże zapasy te są przydzielane według kodu pocztowego, dlatego warto sprawdzić w lokalnym oddziale, czy trafiłeś w szczęśliwy punkt dostępu.

Bardzo

Bardzo
Bardzo często oferowane były akcje PS5, podczas gdy żaden inny sprzedawca tego nie robił w tamtych czasach, co oznacza, że ​​mamy nadzieję, że w tym tygodniu na PlayStation Portal pojawi się więcej opcji. Jeśli pojawią się zapasy, być może warto kupić pakiet – zazwyczaj w ten sposób dany sprzedawca utrzymuje zapasy na dłużej. Dodaje dodatki do ceny, aby odstraszyć skalperów.

Curry

Curry
Zapasy Currys mogą zostać trafione lub utracone, a sprzedawca detaliczny nie uzupełniał zapasów (co zauważyliśmy) od czasu wyczerpania się przydziału pierwszego uruchomienia. Jednak podobnie jak w przypadku wszystkich tych sklepów, zalecamy uważną obserwację.

Gra

Gra
Gra jest witryną specjalistyczną, więc potencjalnie może pracować ciężej niż inne, aby zabezpieczyć więcej zasobów PlayStation Portal. Będziemy tu regularnie zaglądać, szczególnie jeśli należysz do programu Rewards – chociaż jeśli zapasy pojawiają się w wielu miejscach, warto zauważyć, że dostawa jest tutaj szczególnie droga.

PlayStation Direct

PlayStation Direct
PlayStation Direct przenosi wszystko prosto do źródła, więc to może być początek pierwszej rundy nowych zasobów PlayStation Portal. Na stronie znajduje się również lista nowych jednostek ze środy 22 listopada.

Portal PlayStation: często zadawane pytania

PlayStation Portal z grą Crash Bandicoot na drewnianym stole

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Jaka jest cena PlayStation Portal?

Cena PlayStation Portal wynosi 199,99 USD / 199,99 GBP / 329,95 USD.

Kiedy powrócą akcje PlayStation Portal?

Akcje PlayStation Portal od kilku dni borykają się z trudnościami i w tej chwili nie można powiedzieć, kiedy sami sprzedawcy detaliczni otrzymają nowe przydziały. Sony wskazało jednak, że więcej egzemplarzy będzie dostępnych od początku grudnia w USA i 22 listopada w Wielkiej Brytanii.

Czy warto kupić PlayStation Portal?

PlayStation Portal to drogi zdalny odtwarzacz, ale jeśli regularnie wieczorami tracisz prawa do oglądania telewizji, może to być dar niebios. Tablet jest wyposażony w kontroler DualSense, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z PS5 bez konieczności zajmowania dużego ekranu, co zapewnia większą funkcjonalność i łatwość obsługi w porównaniu z tańszymi alternatywami, takimi jak kontroler mobilny Backbone One (i telefon, którego będziesz potrzebować go uruchomić). Jednak PlayStation Portal tak tylko dla tych, którzy mają już PS5, ponieważ wymaga to samej konsoli, która wykona całą ciężką pracę, po prostu przesyłając akcję ekranową na urządzenie Portal. Jeśli nie masz PS5, nie powinieneś kupować PlayStation Portal.

W tym tygodniu będzie ich mnóstwo Oferty na Czarny Piątek na PS5 zalewając półki, a my podsumowujemy tutaj wszystkie nasze ulubione. Oczywiście, przedstawiamy wam wszystkie z tego tygodnia Oferty na Czarny Piątek na Xbox I Oferty na Czarny Piątek na Nintendo Switch również.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar