Onime Marketing

Gardenscapes Kody 2022 – Gardenscapes Darmowe Gwiazdki i Monety 2022

gardenscapes-kody-2021

Gardenscapes kody 2022 Dobrze utrzymany ogród to wizytówka każdego dobrego ogrodnika! Odpowiednie nawadnianie, przycinanie rozrosłych ponad miarę krzewów i żywopłotów, tępienie wszelkich szkodników, pielęgnowanie oczek wodnych, czy wreszcie odchwaszczanie za pomocą własnych utrudzonych dłoni. Ale co jeśli w ogrodzie napotykamy na problemy jeszcze większe? Jak sobie poradzić ze złośliwym skrzatem, który pochował różne rzeczy po skrzynkach? Jak powstrzymać nagłą inwazję lilii wodnych? Jak oczyścić drogę do magicznych portali, które pozwolą przenieść się w bezpieczne miejsce? W grze “Gardenscapes kody 2021” będziemy sobie poradzić z takimi i wieloma innymi misjami.

Warto przeczytać Homescapes Kody 2021 – Homescapes darmowe monety 2021

Gardenscapes – główne założenia gry – Gardenscapes Kody 2022

Gardenscapes darmowe gwiazdki i monety to gra rosyjskiego studia Playrix Games, który ma na swoim koncie także drugą część gry – Homescapes. Wydana w roku 2016 jest przeznaczona na mobilne systemy Android i iOS, dostępna także na platformie Facebook. Ta typowo rekreacyjna gra, kryje też w sobie wiele elementów zręcznościowych, a także logicznych, gdyż utrzymana jest konwencja rozgrywki typu match-3, czyli polega często na dopasowaniu puzzli.

W grze wcielamy się w sympatycznego, nieco wyłysiałego wąsacza, który właśnie został właścicielem pięknego ogrodu. Wąsacz dorastał w wielkiej, betonowej dżungli i marzył o drzewach wyrastających za oknem wieżowca. W końcu się ziściło! Zacząć należało od ogarnięcia nowej posesji, postawienia płotu, stosownego umeblowania alejek przyjaznymi ławeczkami wokół fontanny, a może by tak mały domek na drzewie…

Gardenscapes Gwiazdki oraz monety za darmo 2022

I o to właśnie chodzi głównie w tej grze. Aby przechodzić kolejne jej poziomy i rozbudowywać oraz upiększać nasz ogród. Różne misje i eventy pozwalają zdobyć nagrody (gwiazdy i monety), ułatwiające znacznie główne zadanie – doprowadzenie obejścia do stanu idealnego. Generalnie należy ukończyć jeden lub więcej celów w Gardenscapes hack, aby pokonać poziomy match-3. Istnieją oczywiście różne przeszkody, które sprawiają, że poziomy są trudniejsze.

Przydatne hacki i kody do gry Gardenscapes

Hacki to dowolne modyfikacje, narzędzia, czy aplikacje, które pomagają uzyskać przewagę w grze. W przypadku Gardenscapes hack najłatwiej uruchomić dzięki korzystania za zmodyfikowanych klientów APK i IPA odpowiednio dla platform Androida i iOS. Sposób działania tych narzędzi polega na tym, że możesz edytować lub modyfikować pamięć gry oraz dane gry lub emulować zakupy, aby umożliwić pobieranie darmowych rzeczy ze sklepu w grze. Dostępne hacki mogą obejmować nagrody, odblokowywanie nowych obszarów, nieograniczoną liczbę dopalaczy (bomb, wybuchowych tęczy, dynamitu, łopat, grabi), gwiazd i żyć. Szczególnie poszukiwane przez graczy w Gardenscapes darmowe monety, równie można uzyskać!

Gardenscapes Kody jak zdobyć?

Pamiętać jednak należy, że w przypadku gry Gardenscapes kody i ich dostępność, zależą od platformy na której obsługujemy grę, jej aktualizacji i kompilacji. Należy też uważać na dostępne w internecie fałszywe kody, generatory hacków i inne narzędzia online.

Może cię zainteresować State of Survival Kody 2021 – State of Survival Darmowe BioCaps


Każdy taki generator, który prosi o wypełnienie ankiety weryfikacyjnej, jest oszustwem i nigdy nie należy mu ufać. Legalne strony internetowe sprzedają oprogramowanie i aplikacje za opłatą abonamentową. W sieci nie ma niestety żadnych oficjalnych generatorów kodów i hacków dla gier firmy Playrix.

Zresztą i tak najlepsze w tej grze jest to, że mamy przesłodkiego psa!

Exit mobile version