Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Funkcjonalność online Nintendo 3DS i Wii U zakończy się w kwietniu przyszłego roku

/
/
/
53 Views

Na początku tego roku Nintendo zakończyło funkcjonalność eShop na konsolach Nintendo 3DS i Wii U, wyznaczając początek końca tych urządzeń. Teraz Nintendo ogłosiło, że gra online i inne funkcje urządzeń wymagające komunikacji online dobiegają końca.

Mówiąc dokładniej, Nintendo twierdzi, że usługi online dla tych urządzeń zakończą się w kwietniu 2024 r.

„Na początku kwietnia 2024 r. w oprogramowaniu Nintendo 3DS i Wii U zakończy się gra online i inne funkcje wykorzystujące komunikację online” – twierdzi Nintendo. ogłoszenie czyta. „Obejmuje to także grę kooperacyjną, rankingi internetowe i dystrybucję danych”.

Nintendo twierdzi, że ogłosi konkretną datę i godzinę zakończenia w późniejszym terminie oraz że zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zaprzestania świadczenia usług online, jeśli „wystąpi zdarzenie, które utrudni kontynuację usług online” na konsole 3DS i Wii U. zauważa również, że obejmuje to oprogramowanie dostępne wyłącznie na konsoli New Nintendo 3DS.

Następnie firma odpowiada na szereg pytań w sekcji FAQ ogłoszenia. Zauważa, że ​​Pokemon Bank będzie nadal użyteczny po kwietniu 2024 r. i że „w dającej się przewidzieć przyszłości nadal będzie możliwe pobieranie danych aktualizacji oraz ponowne pobieranie zakupionego oprogramowania i zawartości do pobrania z Nintendo eShop”.

Ulubiona przez fanów funkcja 3DS, StreetPass, na szczęście będzie nadal działać, ponieważ wykorzystuje lokalną komunikację między urządzeniami, ale SpotPass, który zamiast tego wykorzystuje komunikację online, nie będzie już dostępny po kwietniu 2024 r.

Więcej informacji znajdziesz w artykule Informator gier pożegnanie z eShopem Nintendo Wii U.


Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie online dotyczące Wii U lub 3DS? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar