Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Fortnite i Lego rozpoczynają „długoterminową współpracę” z nową grą o przetrwaniu

/
/
/
95 Views

Niewiele jest rzeczy na tej planecie, które cieszą się większym uznaniem międzypokoleniowym niż twarde plastikowe klocki Lego i Battle Royale Fortnite od Epic Games. Chociaż jeden jest dotykowy, a drugi bardziej taktyczny, kolorowe klocki Lego i Fortnite wyglądają, jakby malowały twarz klauna, korzystają z niemal ciągłych aktualizacji, a czasami mogą być drogi rozrywki. Więc kiedy Lego drażniło się ze współpracą z Fortnite wcześniej w tym roku, to miało sens. Teraz będziemy świadkami harmonii małżeństwa w nowej grze o przetrwaniu, Lego Fortnite, ogłosił producent zabawek.

Nie jest to fizyczny zestaw Fortnite Lego, za którym tęsknią niektórzy fani – w tej chwili Lego ma tylko kilka zestawów opartych na grach wideo, w tym jeden dla Jeż Sonic, i, ostatnio, Przejście dla zwierząt, ale żaden dla Fortnite. Chociaż Lego Fortnite może wystarczyć, aby ich powstrzymać.

„W Lego Fortnite” – czytamy w komunikacie prasowym – „gracze mogą odkrywać rozległe, otwarte światy, w których zderzają się magia budowania z klocków Lego i Fortnite. Gra, zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie osób w każdym wieku, będzie zachęcać do kreatywności, eksperymentowania i współpracy poprzez grać.” W grę Lego Fortnite będzie można grać w głównej grze Fortnite.

Wiadomość ogłoszono po dzisiejszym wydarzeniu Wielki Wybuch w Fortnite, które zakończyło rozdział 4 i przygotowało grunt pod rozdział 5 apokaliptycznym spektaklem przeskakującym między wymiarami. Wśród winiet wydarzenia znalazła się zapowiedź gry Lego, która zawierała zapowiedzi rozbudowanych systemów rzemieślniczych i walki z czymś, co wyglądało jak wrogowie NPC.

Jest to najwyraźniej część dyrektywy Metaverse firm Lego i Epic ogłoszonej w 2022 r. Firmy podały wówczas w wspólne oświadczenie że planowali „zbudować wciągające, twórczo inspirujące i wciągające doświadczenie cyfrowe, aby dzieci w każdym wieku mogły się razem bawić”. Dla nich Metaverse — modne hasło, które zwykle odnosi się po prostu do wciągającego wirtualnego świata — jest przyjazny rodzinie i twórczy, i wygląda na to, że Lego Fortnite zamierza taki być.

„Razem [Lego and Fortnite] zbuduje pozytywne doświadczenia związane z zabawą cyfrową, dzięki którym młodzi gracze staną się twórcami jutra” – czytamy dalej w najnowszym komunikacie prasowym Lego. „Lego Fortnite będzie pierwszą zabawą powstałą w wyniku naszej długoterminowej współpracy z Epic Games, której celem jest tworzenie zabawnych i bezpiecznych przestrzeni cyfrowych dla dzieci i rodzin”. Gra pojawi się w Fortnite 7 grudnia.

Ale jest już tak wiele klocków Lego, którymi można się bawić. Dlaczego nie zacząć od 10 z najlepsze gry Lego?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar