Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Florence Pugh twierdzi, że jej postać z Dune 2 to „jedna z najcichszych postaci”, jakie kiedykolwiek grała

/
/
/
55 Views

Jeśli sądzisz, że obsada Dune jest obszerna, poczekaj, aż zobaczysz kontynuację, w której kilka wielkich nazwisk dołączy do gwiazdorskiego składu w długo oczekiwanej części drugiej. Jedną z nich jest nie kto inny jak Florence Pugh, nominowana do Oscara gwiazda takich hitów jak Małe kobietki, Oppenheimer i Nie martw się, kochanie.

W nadchodzącej kontynuacji wciela się w księżniczkę Irulanę, postać z ukochanej powieści autora science fiction Franka Herberta, którą wcześniej grała gwiazda Candyman Virginia Madsen w adaptacji filmowej Davida Lyncha z 1984 roku. Jako córka cesarza (w tej roli Christopher Walken) Irulan odgrywa kluczową rolę w toczącej się polityce – jeśli pamiętacie, w pierwszym filmie cesarz postawił ród Atrydów przeciwko domowi Harkonnen, ustawiając wszystkich na drodze do wojny.

Gdy w galaktyce narasta napięcie, Irulan staje się kluczową częścią planów swojego ojca, ale sama też knuje spiski. To podekscytowało Pugh, która w nowym numerze magazynu SFX, w którym na okładce znajduje się Dune 2, mówi magazynowi SFX, że Irulan różni się od innych postaci, które grała wcześniej. „To zabawne, dziś rano zapytano mnie: «Czy ona jest podobna do innych zadziornych postaci, które grałem wcześniej? Chociaż wewnętrznie może tak być, myślę, że jest prawdopodobnie jedną z najcichszych postaci, jakie kiedykolwiek grałem. kimś, kto nieustannie słucha i zawsze się uczy, i to było coś, co bardzo mnie ekscytowało [about] kiedy czytałem scenariusz. Zawsze przyznawałem, że zawsze była świadoma – może wtedy, gdy inni nie byli tego świadomi – że prawdopodobnie wewnętrznie rejestrowała to, co się działo. Ona jest wyrachowana.”

(Zdjęcie: Warner Bros.)

Pugh wyjaśnia, że ​​w pewnym sensie wciąż uczy się o Irulanie, drażniąc się z tym, że potencjalnie możemy widywać ją częściej w przyszłości: „Myślę, że najbardziej podekscytowało mnie to, że zobaczyłam kogoś, kto planuje. Niekoniecznie wiesz co planują, ale są tego świadomi i planują. Praca z tą postacią jest bardzo ekscytująca, ponieważ próbujesz dowiedzieć się, gdzie leży jej lojalność, gdzie kończy się jej mądrość i jakie są jej umiejętności . I może nie jest głośna, może nie jest zadziorna i może nie jest babska jak zawsze moje postacie. Ale z pewnością jest inteligentna. To naprawdę niezła gratka. Dowiemy się więcej o Księżniczko Irulan, ja też się o niej uczę.

Chociaż trzeci film nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, reżyser Denis Villeneuve wyraził zainteresowanie adaptacją kolejnej powieści Herberta na duży ekran. Irulan rzeczywiście pojawia się w tej książce, więc być może Pugh ponownie wcieli się w księżniczkę. Tylko czas powie.

Nie jesteś subskrybentem SFX? Następnie przejdź tutaj, aby otrzymywać najnowsze wydania bezpośrednio do swojego domu/urządzenia!

Dune: Część druga trafi do kin w USA i Wielkiej Brytanii 1 marca. Powyższy fragment to tylko fragment naszego wywiadu, dostępnego w najnowszy numer magazynu SFXktóry przedstawia nadchodzący hit na okładce i jest dostępny w kioskach od środy, 21 lutego. Aby uzyskać jeszcze więcej informacji o SFX, zapisz się do naszego newslettera, który dostarcza wszystkie najnowsze ekskluzywne artykuły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar