Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Flashowe kody imprezowe

/
/
/
0 Views


Bójka bonanza do gry mobilnej Flash Party codes pozwala nam zdobyć trochę gadżetów, w tym skrzynie, monety i inne, aby ulepszyć nasz zespół i taktykę.

9 maja 2023: Sprawdziliśmy nowe kody Flash Party.

9 maja 2023: Sprawdziliśmy nowe kody Flash Party.

Flashowe kody imprezowe, dla nowej i ulepszonej wersji Stardust Warrior, są tutaj i dają nam kilka fajnych rzeczy w zupełnie nowej grze walki, w której możemy zatopić zęby. Istnieje ponad 20 indywidualnych wojowników o różnych stylach i wyglądzie, z którymi można walczyć, jednocześnie zwalając innych graczy ze sceny, aby zostać numerem jeden. Flash Party jest dostępne na urządzeniach z systemem iOS i Google, a także na komputerach PC, umożliwiając wiele gier międzyplatformowych ze znajomymi!

Chcesz utknąć? Rzuć okiem na naszą listę kategorii Flash Party. Lub, jeśli szukasz czegoś innego, zalecamy te kody Eversoul i listę poziomów Eversoul.

Oto wszystkie najnowsze kody Flash Party

Aktywne kody:

  • NOWA BITWA
  • NEWSKLEP
  • PARTYPASS

Wygasłe kody:

  • LETNIA IMPREZA
  • MISTYKA
Miniatura YouTube

Jak korzystać z kodów Flash Party?

We wczesnym dostępie do Flash Party, aby zrealizować kody, musisz poruszać się po kilku menu – przejdź do ustawień gry, a następnie naciśnij kod wymiany. Prezenty pojawią się wtedy w Twojej skrzynce pocztowej. Powinno to pozostać takie samo, gdy gra zostanie w pełni wydana, chociaż nie możemy jeszcze tego potwierdzić.

Na razie możesz wstępnie zarejestrować się w Google Play (lub dodać do swojej listy życzeń Steam), aby pomóc Flash Party uzyskać 100 000 rejestracji wstępnych – oznacza to, że każdy gracz otrzyma w prezencie 100 monet, skrzynię Lumi i ekskluzywną emotkę . Te nagrody mówią nam, że kody mogą również zapewnić nam monety lub skrzynie.

Aby uzyskać więcej darmowych rzeczy w naszych ulubionych grach, sprawdź nasze aktualne listy kodów Slayers Unleashed, kodów Genshin Impact i kodów Fruit Battlegrounds.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar