Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Finały zabijają najbardziej znienawidzone wydarzenie, ponieważ „zbyt mocno karze użytkowników walczących w zwarciu”, ale twórcy chcą go przywrócić po „przeróbce”

/
/
/
22 Views

Nowa aktualizacja The Finals wyłącza niesławne wydarzenie Dead Go Boom, ale prawdopodobnie tylko na czas potrzebny programistom na stworzenie przerobionej wersji, która nie jest tak brutalna dla graczy walczących w zwarciu.

W pewnym kontekście gracze finałów tak w dużej mierze został ładny nieszczęśliwy z modyfikatorem Dead Go Boom od premiery gry, głównie dlatego, że jest zbyt trudny do walki wręcz i w zwarciu. Jak można się domyślić z tytułu, wydarzenie powoduje, że ciała graczy eksplodują, gdy zostaną zabici, zadając obrażenia wszystkim w pobliżu. Choć zdecydowanie istnieje potencjał do wystąpienia kilku intensywnych sytuacji, wydaje się on z natury niezrównoważony na korzyść broni dalekiego zasięgu. Co więcej, wielu uważa, że ​​zniechęca to do zabijania i karze go, co jest sprzeczne z intuicją ogólnego sukcesu.

„Uważamy, że to wydarzenie zbyt mocno karze obecnie użytkowników walczących w zwarciu, więc na razie je wyłączamy” – czytamy w najnowszym artykule Opis zmian. „Mamy nadzieję, że po przeróbkach powrócimy do gry w pewnym momencie w przyszłości.”

W innych miejscach nowej aktualizacji wprowadzono kilka znacznych wzmocnień zdobywanych PD, które powinny nieco ułatwić przebijanie się przez przepustkę bojową i stopnie kariery.

W szczególności ilość PD zdobywanych z cotygodniowych kontraktów została zwiększona z 2500 do 4500, ilość PD za cotygodniowe cele wzrosła z 4000 do 9000, a ilość cotygodniowych kontraktów potrzebnych do osiągnięcia cotygodniowego celu została zmniejszona z ośmiu do sześciu.

Istnieje również całkiem spora lista ogólnych wzmocnień XP:

  • Zwiększono liczbę punktów doświadczenia za otwarcie skarbca ze 100 do 200
  • Zwiększono liczbę punktów XP za rozpoczęcie wypłaty ze 100 do 300
  • Zwiększono liczbę punktów XP za dokonanie wypłaty z 200 do 400
  • Zwiększono liczbę punktów XP za kradzież wypłaty ze 100 do 300
  • Zwiększono liczbę punktów XP przyznawanych za monetę dostarczoną w trybie Bank It z 50 do 80
  • Zwiększono liczbę punktów XP za zajęcie 4. miejsca w rundzie ze 100 do 200
  • Zwiększono liczbę punktów XP przyznawanych za zajęcie trzeciego miejsca w rundzie z 200 do 400
  • Zwiększono liczbę punktów XP przyznawanych za zajęcie drugiego miejsca w rundzie z 400 do 600
  • Zwiększono liczbę punktów XP przyznawanych za zajęcie pierwszego miejsca w rundzie z 600 do 800

Usunięcie Dead Go Boom i wzmocnień XP to zdecydowanie najważniejsze atrakcje aktualizacji 1.7.0, ale jest jeszcze kilka innych zmian godnych uwagi. Na koniec rundy pojawi się nowy przycisk „zagraj ponownie”, który pozwoli ci szybko przejść do następnego meczu. Wreszcie, domyślne ustawienia VoIP zostały zresetowane, dzięki czemu gracze na PC będą automatycznie mieli opcję „Naciśnij i mów” jako domyślną opcję, a gracze na konsolach będą mieli ustawioną opcję Aktywacja głosowa jako domyślną metodę komunikacji. Można to oczywiście zmienić w ustawieniach, ale Embark Studios twierdzi, że „chcemy zachęcać do większej liczby gier zespołowych w meczach, a włączenie VoIP dla wszystkich graczy jest częścią tego wysiłku”.

Tu są najlepsze ustawienia finałów dla FPS, jakości i nie tylko.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar