Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Final Fantasy 14 otrzyma linię zadań z Final Fantasy 16, ale dyrektor MMO Yoshi-P twierdzi, że czeka, aż dyrektor RPG Yoshi-P ujawni więcej

/
/
/
33 Views

Final Fantasy 14 otrzyma linię zadań z Final Fantasy 16, ale co ważniejsze, dlaczego Naoki „Yoshi-P” Yoshida nazywa siebie inną osobą?

Odpowiem sobie sama na pytanie: myślę, że dlatego, że jest to zabawne. Podczas PAX 24 Yoshida wszedł na scenę, aby ujawnić krzyżującą się linię zadań Final Fantasy 14 i 16, która pojawi się w grze MMO na początku kwietnia, ale nie powiedział nic więcej. Dlaczego? Bo najwyraźniej on sam byłby na niego bardzo zły. Boli mnie głowa.

„Nie mogę rozmawiać o dacie premiery crossovera FFXVI x FFXIV, ponieważ jutro odbędzie się panel dotyczący FFXIV, który poprowadzi producent i reżyser Yoshi-P, i ​​prawdopodobnie powinienem pozwolić mu więcej o tym mówić, bo inaczej mógłby się na mnie wkurzyć, ” powiedział (tłumaczenie przez @aitaikimochi).

Zobacz więcej

Tak więc Yoshi-P ujawnił linię zadań inspirowaną Final Fantasy 16, która pojawi się w Final Fantasy 14, ale nie może teraz powiedzieć nic więcej, ponieważ ma o tym porozmawiać jutro. Ale zamiast to po prostu powiedzieć, zdecydował się sformułować to tak, jakby składał się z dwóch osób, ponieważ, cóż, najwyraźniej tylko tym się zajmuje.

W każdym razie tak, Final Fantasy 14 krzyżuje się z 16, tworząc linię zadań, o której prawdopodobnie dowiemy się znacznie więcej podczas jutrzejszej prezentacji Square Enix na PAX.

Doskonale wiedząc, że całkowicie pochłonęłoby to moje życie, od dawna z wahaniem chciałem zagrać w Final Fantasy 14 i prawdopodobnie grałem przez wiele lat łącznie po 4-5 godzin, nie angażując się w pełni. Absolutnie pokochałem Final Fantasy 16, więc może to będzie coś, co zmieni mój zalotny związek z MMO w pełnoprawny romans.

Tymczasem, Ostatnie DLC do Final Fantasy 16, The Rising Tide, ukaże się w przyszłym miesiącu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar