Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Film Stevena Spielberga Bullitt otrzymuje ekscytującą aktualizację: „Będzie szalenie zabawnie”

/
/
/
40 Views

Jeśli czekacie na wieści na temat nadchodzącego projektu Stevena Spielberga Bullitt, mamy dla Was dobrą wiadomość. Podczas tournee prasowego dramatu biograficznego Maestro o Leonardzie Bernsteinie, jednej z partnerek produkcyjnych Spielberga, Kristie Macosko Krieger, przekazała nam najnowsze informacje o filmie.

W rozmowie z GamesRadar+ wyjaśnia, że ​​nie tylko obecnie trwają prace nad filmem, ale także obiecuje, że film będzie dość ekscytujący, mówiąc: „Ja go produkuję. Steven [Spielberg] i Josh Singer, który pisze scenariusz, pracują nad historią. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieli scenariusz, bo strajk scenarzystów nieco nas opóźnił. Ale pracują nad tym – nie mogę powiedzieć, czy będzie to nasz kolejny film, ponieważ w tym momencie nie wiem. Myślę, że będzie to szalenie zabawny film.” To już naprawdę wielka pochwała.

(Zdjęcie: Warner Bros.)

Opisany jako będący ponowne wyobrażenie sobie Zamiast remake’u, w filmie Bradley Cooper wcieli się w rozsądnego policjanta, porucznika Franka Bullita, którego w filmie Petera Yatesa z 1968 roku zagrał wielki Steve McQueen. Będzie to już druga współpraca Coopera i Spielberga, ponieważ obaj blisko współpracowali przy Maestro, który w tym tygodniu pojawi się na platformie Netflix.

Choć pierwotnie tę produkcję miał wyreżyserować Spielberg, sytuacja uległa zmianie, gdy reżyser był zachwycony debiutem reżyserskim Coopera Narodziny gwiazdy i przekazał mu stery. Cooper nie tylko wcielił się wówczas w postać Bernsteina, ale także wyreżyserował Maestro, a Spielberg pozostał producentem u boku Macosko Kriegera.

Co ciekawe, Singer, który pisze scenariusz do nadchodzącego filmu Bullitt, był także scenarzystą Maestro, więc będzie to naprawdę wielkie, twórcze spotkanie. Miej oczy szeroko otwarte.


Maestro jest obecnie wyświetlany w wybranych kinach przed premierą w serwisie Netflix 20 grudnia. Więcej informacji na temat naszych wywiadów można znaleźć w odpowiedzi producenta Maestro na kontrowersje wokół obsady Carey Mulligan.

Jeśli szukasz więcej świetnych filmów na platformie, zapoznaj się z naszymi rekomendacjami najlepszych filmów Netflix, które powinieneś dodać do swojej listy filmów do obejrzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar