Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Film Borderlands zainauguruje „Borderlands Cinematic Universe”

/
/
/
98 Views

Przygotuj się na BCU. Według założyciela i dyrektora generalnego Gearbox, Randy’ego Pitchforda, film Borderlands jest pierwszą odsłoną „Borderlands Cinematic Universe”.

W wywiadzie z IGNPitchford powiedział: „Jedną z fajnych rzeczy w tym filmie jest to, że stworzyliśmy kinowy wszechświat, który żyje obok świata gier wideo. I oczywiście postacie są obecne i autentyczne, jeśli chodzi o tematykę, a nawet niektóre z nich historie. Ale są to niezależne historie.”

„Więc to nie jest Borderlands 1. To nie jest Borderlands 2. Film Borderlands jest pierwszym filmem z Borderlands Cinematic Universe” – oznajmił Pitchford.

„Zobaczysz kilka postaci z różnych części tego, co możesz znać z gier wideo. Ale daje nam to również możliwość zgłębienia się i nieco poszerzenia”.

Chociaż istnieje ryzyko, że Pitchford trochę tutaj przesadził, to z pewnością Dźwięki jakby istniały plany dotyczące wielu projektów Borderlands w przyszłości.

Jeśli tak, dołączy do nich kinowy wszechświat Marvela, nowy DCU, dziwaczna konfiguracja GI Joe w Transformers: Rise of the Beasts i nadchodzący film Gwiezdne Wojny „Mando-verse” jako wybitne przykłady kinowych uniwersów, które nadal się rozwijają. dominują w krajobrazie popkultury.

Na razie skupmy się na Pierwszy Film Pogranicze. W nadchodzącym wydaniu Lilith grana przez Cate Blanchett powraca na swoją rodzinną planetę Pandora, aby odnaleźć córkę Atlasa (Edgar Ramirez). Aby pomóc w swojej śmiercionośnej misji, Lilith prosi o pomoc żołnierza Rolanda (Kevin Hart), dowcipnego robota Claptrapa (głos Jacka Blacka), doktora Tannisa (Jamie Lee Curtis), ekspertkę od materiałów wybuchowych Tiny Tinę (Ariana Greenblatt) i obrońcę Tiny Krieg (Floriana Munteanu).

Wczesne oznaki wskazują, że Borderlands będzie ściśle trzymać się szalonej serii strzelanek z łupami studia Gearbox. W pierwszym zwiastunie w roli Lilith wystąpiła doskonała Cate Blanchett, a zwiastun Borderlands w doskonałym stylu ugruntował anarchiczny ton serialu.

Premiera Borderlands w reżyserii Eli Rotha zaplanowana jest na 9 sierpnia 2024 roku. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z innymi nadchodzącymi filmami z grami wideo, które są w przygotowaniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar