Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Fani Marvela zauważają podobieństwo pomiędzy Echo i Avatar: The Last Airbender, którego nie da się nie zauważyć

/
/
/
79 Views

Naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa, prawda? Chociaż nic nie wskazuje na to, że zespół odpowiedzialny za Echo był fanami – lub nawet świadomymi – Avatar: The Last Airbender, jeden z fanów Marvela dostrzegł niesamowicie podobną analogię w zakończeniu obu seriali.

Spoilery do Koniec echa i Avatar: Ostatni Władca Wiatru.

W Echo Maya wykorzystuje swoje nowo odkryte moce Choctawa, aby „uleczyć” Kingpina z traumy po rozgrywce między nią a jej „wujkiem”.

Jak Użytkownik Reddita Dominicsjr Jak zauważył, istnieją podobieństwa w finale Avatar: The Last Airbender, w którym Aang użył magii energii, aby odebrać Władcy Ognia Ozaiowi zdolność do zginania się. W rytmie, który będzie znany tym, którzy oglądali Echo, Ozai pyta, co Aang mu zrobił, ponieważ poczuł zasadniczą zmianę w jego istocie.

Czy ktoś jeszcze zauważył te podobieństwa podczas finału Echo? z r/marvelstudios

Jednak tam, gdzie Ozai stracił zdolność zginania, wydaje się, że zmienił się stan psychiczny Kingpina. Pod koniec odcinka 5 wydaje się bardziej empatyczny i mniej pełen gniewu, nienawiści i bólu. Scena po napisach w Echo może wystawić go na kandydata na burmistrza, ale okaże się, czy będzie pełnoprawnym złoczyńcą minionych lat.

Chociaż jest to przypomnienie szczytowej fabuły Avatar: The Last Airbender, warto również pamiętać, że fani Aanga i spółki mają przed sobą ekscytującą przyszłość.

Serial aktorski Netflix zadebiutuje na streamerze 22 lutego, a w planach są trzy nowe filmy animowane autorstwa oryginalnych twórców serialu.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym zestawieniem mocy Echo. Następnie zobacz 50 najlepszych programów Netflix, które powinieneś dodać do swojej listy obserwowanych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar