Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Epic Games potwierdza, że ​​kolejny sezon Fortnite przeniesie graczy z powrotem do rozdziału 1

/
/
/
47 Views

Po tygodniach dokuczań w grach i nie tylko, firma Epic Games oficjalnie potwierdziła, że ​​następny sezon Fortnite przeniesie graczy z powrotem do Rozdziału 1. Ekrany ładowania Fortnite ukrywają tajne daty wskazujące na Rozdział 1: Sezon 5 i rekwizyty z lądowania w tym sezonie na mapie bieżącego sezonu gracze pozostają przekonani, że następny sezon, Rozdział 4: Sezon 5, faktycznie przeniesie wszystkich z powrotem do starszego rozdziału Fortnite; teraz wiemy, że to się dzieje.

Dzisiejsze ujawnienie następuje za pośrednictwem oficjalnego konta Fortnite na Twitterze, na którym opublikowano wpis „Sprint (lub Mantle, według własnego wyboru) z powrotem do rozdziału 1… do zobaczenia wkrótce 11.3.2023 #FortniteOG” wraz ze zdjęciem autobusu bojowego Fortnite.

Jak widać, powyższy tweet potwierdza to, co wielu spekulowało: Fortnite wraca do korzeni z rozdziału 1. I chociaż nie zostało to oficjalnie potwierdzone, prawdopodobnie mapa z Rozdziału 4: Sezonu 5 będzie zawierała integrację z Rozdziałem 1: Sezon 5, opartą na dokuczaniach z ostatnich kilku tygodni.

Fortnite Rozdział 4: Sezon 5 rozpoczyna się 3 listopada.

Aby uzyskać więcej informacji na temat bieżącego rozdziału, przeczytaj nasze podsumowanie wszystkiego, co musisz wiedzieć o Fortnite Rozdział 4: Sezon 4, a następnie przeczytaj o tym, jak możesz ponownie przeżyć wydarzenia z Alana Wake’a w Fortnite przed Alanem Wake’em 2, który będzie dostępny dzisiaj. Następnie zapoznaj się z historią Alana Wake’a, Michaela Myersa i Jacka Skellingtona dołączających do Battle Royale.


Czy wybierasz się na kolejny sezon powrotów do Fortnite? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar