Onime Marketing

Empires and Puzzles Kody 2023 na diamenty – Jak zdobyć darmowe Diamenty Empires and Puzzles 2023

empires and puzzles kody 2021

Empires and Puzzles kody 2022 jest to gra komputerowa, która łączy w sobie nowatorskie podejście do rozgrywek typu RTG, bitwy typu Match-3 z konstruowaniem odpornej twierdzy. Nie brak tu pojedynków w trybie PVP.
Fabuła przedstawia drużynę bohaterów w świecie fantasy. Muszą oni wypełniać różne niebezpieczne misje na terenie wrogiego imperium. Podczas walki gracze rozwiązują klasyczną łamigłówkę, zyskują siłę, atakują i korzystają z mocy specjalnych.

Na czym polega ta gra? – Kody Empires and Puzzles 2023

Empire and Puzzles darmowe diamenty jest to gra, która wymaga cierpliwości. Mnóstwo czasu pochłania pozyskiwanie bohaterów, surowców, rozbudowa budynków, wbijanie poziomów i rozwijanie się w różnych aspektach gry. Głównym założeniem gry jest stworzenie jak najsilniejszej drużyny, która ma składać się co najmniej z pięciu bohaterów. Aby to osiągnąć gracz musi być aktywny na wielu polach. Sukces osiągnie się zarówno w stoczonych walkach jak i rozbudowując miasto, w którym stworzy się lub wzmocni bohatera.

Może cię zainteresować King of Avalon Kody 2021 – King of Avalon jak zdobyć darmowe złoto 2021

Empires and Puzzles Darmowe Diamenty 2023


System walki polega na łączeniu trzech lub więcej klocków tego samego żywiołu i wypuszczeniu go w górę. To, czy trafi przeciwnika czy nie zależy od miejsca, w którym wypuści się klocki. Jeżeli uda się połączyć cztery klocki tworzy się nowy, specjalny klocek z wizerunkiem potwora, który atakuje w formie krzyża. Natomiast poprzez połączenie pięciu klocków powstaje diament, którego wciśnięcie powoduje atak wszystkimi klockami w tym kolorze.


Sposób rozbudowy miasta zależy od gracza i jest kluczowa, aby rosnąć w siłę i wzmacniać bohaterów. Każdy z nich reprezentuje jeden z pięciu żywiołów, takich jak lód, ogień, natura, światłość i mrok. O imperium należy ciągle dbać, chociażby poprzez wydobywanie surowców. Trzeba pamiętać o budowaniu umocnień obronnych. Walka z innymi graczami to bardzo ciekawy aspekt w Empires & Puzzles.

Co jeszcze powinno się wiedzieć o tej grze? – jak zdobyć darmowe diamenty w Empires and Puzzles

Empires and Puzzles kody 2023 to sprawdzone oprogramowanie, dzięki któremu można dostać się do ogromnej ilości darmowych diamentów i to w bardzo krótkim czasie. W Empires and Puzzles darmowe diamenty są niezwykle ważne. Istnieje kilka sposobów na zdobycie ich za darmo. Każdego miesiąca można zdobyć około 500 lub 600 tych klejnotów. Aby to osiągnąć trzeba sobie ustalić jakiś cel. Może to być walka z innymi graczami, albo z Tytanami. Każdy pokonany przeciwnik to nagroda w postaci diamentów. Po wykonanej misji można sprawdzić w specjalnej zakładce postęp w zdobywaniu nagród.

Warto przeczytać Jak zdobyć darmowe robuxy do Roblox – Roblox Kody 2023

Inne zasady Empires & Puzzles?

W czasie gry, w wielu sytuacjach, udział gracza będzie zbędny, a to wszystko za sprawą autoplaya. Zastąpi on gracza w momencie, kiedy jego udział w grze będzie zbędny. Żelazną zasadą jest także korzystanie z najlepszych oddziałów, jakie posiada się w danej chwili. Należy również systematycznie pozyskiwać nowych bohaterów. Zdobyć ich można poprzez misje i eventy, obozy szkoleniowe oraz za pomocą diamentów.

Do czego służy Empires & Puzzles hack?

Jest to narzędzie, które pozwala bez problemu dodawać gemy na konto gracza. Dzięki temu nie musi on czekać długich godzin, aż zdobędzie wymaganą liczbę zasobów

Exit mobile version