Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ekscytujące podwodne Soulslike nie wysyła już graczy do Crab Hell

/
/
/
53 Views

W oparciu o nowe demo studio Another Crab’s Treasure naprawiło błąd, który powodował, że gracze trafiali do „Crab Heaven/Crab Hell”, w zależności od punktu widzenia.

Kolejny skarb kraba pochodzi od dewelopera Aggro Crab i jest skorupiakiem typu Souls, który mogłeś zobaczyć w Internecie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Grasz oczywiście jako krab w podwodnym królestwie, w którym szerzą się zanieczyszczenia, a różne stworzenia morskie handlują, wychwalają i walczą z naszymi zapomnianymi plastikowymi śmieciami. Oznacza to, że skorupa naszego kraba tak naprawdę nie jest muszlą – w zależności od Twojego wyboru może to być stara doniczka, używany plastikowy kubek lub inny zwyczajny przedmiot, w którym zmieści się skorupiak.

Zobacz więcej

Demo – które ukazało się na Steamie 3 października – przenosi graczy przez pierwsze dwa środowiska i trzy bitwy z bossami. Pomimo świetnej konfiguracji, jedną z najzabawniejszych rzeczy, jakie wyszły z wersji demonstracyjnej, był nieznośny błąd, który wysłał niektórych graczy do podwodnego czyśćca.

„Uderzył mnie krab parasolowy i wysłano mnie do Crell (Piekło Krabów)” – napisał AbeDeDino Świergot„Myślę, że w dziwny sposób zderzyłem się ze skałą? To było zaraz po drugim ognisku (ognisku kraba).”

Zobacz więcej

Co jeszcze zabawniejsze, Another Crab’s Treasure ma najbardziej zwariowany i łatwy tryb, jaki widziałem od lat. Zasadniczo możesz zamontować pistolet na naszym głównym krabie zamiast kolejnej plastikowej skorupy. Możesz więc po prostu zastrzelić wszystkich podwodnych wrogów. Nie jest to coś, czego oczekiwałbym od skorupiaka Soulslike.

Another Crab’s Treasure ukaże się pierwszego dnia na Xbox, Nintendo Switch, PC i Game Pass. W międzyczasie możesz spróbować działania kraba na Steamie.

Sprawdź inne nadchodzące gry niezależne po więcej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar