Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ekologiczny thriller „The Forest Cathedral” na PS5 w Halloween

/
/
/
115 Views

The Forest Cathedral to thriller środowiskowy, który trafił na konsole Xbox Series X/S i komputery PC na początku tego roku, w marcu. Teraz, Informator gier może wyłącznie ujawnić, że ukaże się na PlayStation 5 31 października, co sprawi, że będzie to wspaniałe, przerażające przeżycie na wakacje.

Dla niewtajemniczonych: Leśna Katedra inspirowana jest wydarzeniami związanymi z dochodzeniem prawdziwej naukowca Rachel Carson w sprawie dichlorodifenylotrichloroetanu, znanego również jako szkodliwy pestycyd DDT. Wydawca Whitethorn Games twierdzi, że ta gra to „dramatyczne odnowienie książki Carsona poświęconej nauce o środowisku, Cicha wiosna.”

Możesz się temu przyjrzeć w poniższym zwiastunie daty premiery The Forest Cathedral na PS5:

Jak widać na powyższym zwiastunie, w Leśnej Katedrze gracze wcielają się w Rachel na jej nowym stanowisku biologa zajmującego się badaniami terenowymi na tajemniczej wyspie. To, co zaczyna się od wykonywania cotygodniowych zadań, staje się czymś bardziej przerażającym, gdy Rachel dowiaduje się, co DDT robi z okolicą. Whitethorn twierdzi, że gracze „będą powoli odkrywać przerażające skutki pestycydów, korzystając z zaawansowanej technologii środowiskowej, aby rozwiązywać zagadki łączące eksplorację 3D z platformówką 2D”.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, gracze przełączają się pomiędzy Rachel Carson w świecie 3D i „Małym Człowiekiem” w świecie 2D narzędzi skanujących Rachel. To w tym świecie 2D gracze będą rozwiązywać zagadki i wykonywać wyzwania platformowe.

Leśna Katedra jest już dostępna na Xbox Series X/S i PC za pośrednictwem Steam. Trafia na PS5 w Halloween.


Czy jesteś zainteresowany zobaczeniem Leśnej Katedry? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar