Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Eddie Brock traci symbionta na rzecz jednego z najbardziej sadystycznych złoczyńców Marvela w Venom: Separation Anxiety

/
/
/
27 Views

Współtwórca Venoma, David Michelinie, powrócił do pisania ulubionej przez fanów postaci w dwóch limitowanych seriach Lethal Protector, których akcja rozgrywa się w epoce jego oryginalnej serii z lat 90., a teraz powraca z trzecią częścią sagi retrospekcji zatytułowanej Venom: Separation Niepokój, w którym Eddie Brock będzie musiał przyzwyczaić się do życia bez swojego symbionta Venoma, gdy zostanie on schwytany przez innego gospodarza, dobrze znanego fanom Marvela: Purple Mana.

Zapowiadany przez Marvel Comics jako „Król w Czerni kontra Król w Fiolecie”, Venom: Separation Anxiety zostanie narysowany przez artystę Gerardo Sandovala, któremu Venom i jego krewni-symbionci nie są obcy. Dodatkowo okładka pierwszego numeru, będąca hołdem dla klasycznej okładki Web of Spider-Man nr 1 z 1985 roku autorstwa Charlesa Vessa.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

„W swojej najnowszej serii retro Venom Michelinie zmierzy Eddiego z nowym wrogiem mającym moc zmieniania samej rzeczywistości – PURPLE MAN!” czytamy w oficjalnym opisie Marvela Venom: Lęk przed separacją. „Kiedy kultowy złoczyńca używa swoich przerażających mocy kontroli umysłu, aby dręczyć Eddiego i ukraść jego symbionta dla siebie, ulubiony przez wszystkich symbiont będzie musiał poprosić o nieprawdopodobną pomoc, aby go odzyskać I ocalić zdrowie psychiczne! NIECH ŻYJE… KRÓL W FIOLETCIE!”

Fani Marvela rozpoznają sadystycznego Purple Mana (znanego również jako Zebediah Killgrave) jako złoczyńcę pierwszego sezonu serialu Netflix o Jessice Jones, który ostatnio stał się gorącym tematem dzięki niedawnej serii streamingowej Echo oficjalnie potwierdzającej Marvel Netflixa. pokazuje jako część kanonicznego MCU.

„Zawsze jestem zachwycony możliwością napisania nowej historii o Venomie w tle retro. Ponieważ wymaganym tematem był „Lęk separacyjny”, pojawił się problem, jak zrobić coś, co już zostało zrobione – czy Eddie Brock oddzielił się od swojego „innego” symbionta, „Michelinie wyjaśnia w oświadczeniu. „Więc pomyślałem, co by było, gdyby istniał głęboko przerażający złoczyńca z zdecydowanie krwiożerczymi planami, który byłby w stanie zabrać kawałki symbionta Eddiego za każdym razem, gdy się dotknęli, a wróg powoli stawał się silniejszy, gdy Venom powoli słabł? I to był samorodek, który stał się „Królem w purpurze”.

Venom: Lęk separacyjny nr 1 trafi do sprzedaży 15 maja.

Eddie Brock już wcześniej udostępniał swojego symbionta Venoma. To są najlepsi gospodarze Venoma cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar