Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dziwna i dzika gra akcji RPG Stellar Blade na PS5 w końcu doczekała się daty premiery i przyznam, że jestem nią bardzo podekscytowany

/
/
/
60 Views

Po około 20 zwiastunach w końcu mamy datę premiery Stellar Blade, tej gry RPG akcji przypominającej Nier Automata, dostępnej wyłącznie na PS5. Premiera odbędzie się 26 kwietnia 2024 r., jak dowiedzieliśmy się podczas dzisiejszego styczniowego pokazu na żywo w PlayStation State of Play.

Jeszcze inny, niedawno wydany zwiastun przedstawia przegląd gry znanej wcześniej jako Project Eve. Stellar Blade podąża za bohaterką Eve w jej walce z potworami z Nativy, które wypędziły ludzkość z Ziemi. Szczerze mówiąc, wydaje się, że to wszystko, co musisz wiedzieć. Tutaj są potwory: idź i zabij je.

Eve, wraz z towarzyszami Adamem i Lily, sieka, tnie i strzela przez zrujnowany świat. Ulepszysz swój sprzęt, wypełnisz drzewo umiejętności, aby zdefiniować swój styl walki i sparujesz całą masę bossów na pół – klasycznie. Po sporym oczekiwaniu i dużym opóźnieniu miło będzie w końcu poczuć, jak radzi sobie ten egzemplarz.

Jestem, przyznaję, prostym człowiekiem, jeśli chodzi o gry akcji. Byłem częściowo zainteresowany tą grą od chwili, gdy okazało się, że ma przyciski parowania i podwójnego skoku. Stellar Blade wygląda jak niezła, głupia, zabawna prezentacja Unreal Engine 5 – najładniejsza garść przesadzonych nonsensów, jakie mogli wymyślić twórcy. Ale kiedy w końcu ustaliliśmy datę premiery, nawet ja jestem zaskoczony, jak bardzo jestem podekscytowany możliwością wypróbowania tego.

Wszystkie projekty postaci mają wyraźny, szczegółowy wygląd koreańskich gier, takich jak Black Desert Online, który mi się podoba. Miasto Xion, siedziba walczących pozostałości ludzkości, to dokładnie ten rodzaj zrujnowanej osady, po której uwielbiam się przechadzać. Jest tam boss, w zasadzie gigantyczne ręce z Elden Ring w formie lamparta, co moim zdaniem mówi samo za siebie. Całość przypomina Code Vein w drodze do Deus Ex, który jest niemal przerażająco dobrze dostosowany do moich gustów. Mamy nadzieję, że Stellar Blade będzie zawierał treść pasującą do jego stylu.

Oto wszystko, co ogłoszono na Stan gry PlayStation pokazywać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar