Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dzięki bezpłatnej wersji demonstracyjnej możesz teraz zagrać w Sand Land, nową grę RPG akcji z otwartym światem, opartą na mandze Akiry Toriyamy

/
/
/
29 Views

Nowe demo Sand Land jest dostępne do pobrania na PS5, PS4, Xbox Series X i PC, dzięki czemu możesz poznać nową grę opartą na mandze zmarłego Akiry Toriyamy przed jej oficjalną premierą 26 kwietnia.

Daje mi to wielką pociechę, ponieważ przedwczesna śmierć Toriyamy na początku tego miesiąca była dla mnie osobiście trudna. Twórczość legendarnego twórcy mangi wywarła ogromny wpływ na moje dzieciństwo, a nawet karierę, a w Dragon Quest 11 można grać tylko tyle razy. Teraz, jakby dzięki boskiej interwencji, istnieje nowy i nieoczekiwany sposób uhonorowania dziedzictwa Toriyamy za pomocą wersji demonstracyjnej Sand Land.

Oczywiście nie mam pojęcia, czy ta gra będzie dobra i nie jest tak, że sam Toriyama brał udział w jej tworzeniu, ale ikoniczne projekty postaci artysty i pięknie bogate budowanie świata z pewnością będą odczuwalne z jednego zakątka jej gry. rozległy świat dla drugiego. I właśnie z tego powodu nie mogę się doczekać, aż tam zanurkuję.

Prace nad grą prowadzi japońskie studio ILCA, Inc., które w 2021 roku wyprodukowało Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl oraz One Piece Odyssey. Gra koncentruje się wokół dziecięcego demona Belzebuba i jego obdartej grupy towarzyszy, Rao, Ann i Złodzieja, którzy wyruszają na poszukiwanie Legendarnego Źródła w surowym pustynnym środowisku. Oczywiście na jego drodze stają wszelkiego rodzaju niebezpieczne potwory, nie wspominając o wściekłym królu i jego armii. Jednorazowa manga, na której opiera się cała historia, trwała od 9 maja do 8 sierpnia 2000 roku i była niezwykle popularna w Japonii, ale nigdy nie osiągnęła szczytu serii Dragon Ball autorstwa Toriyamy.

Wersja demonstracyjna Sand Land pozwala ci poruszać się po ograniczonej części mapy i grać trzema postaciami – Belzebubem, Rao i Złodziejem – a także pozwala ci bawić się czołgiem bojowym, zbroją bojową i motocyklem. Niestety, Twoje postępy nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, ale grając w wersję demonstracyjną, otrzymasz dodatkowe przedmioty, które pomogą Ci wyposażyć Twój pojazd w pełną wersję gry.

Byłem już na pokładzie Sand Land i to było zanim się dowiedziałem, że ma anime Animal Crossing i Mad Max Kart.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar