Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dzięki 24-godzinnemu darmowemu rozdaniu nowy wirusowy hit Steam w trybie kooperacji poleciał na Księżyc i zdobył 6,2 miliona posiadaczy już po pierwszym dniu

/
/
/
29 Views

Przebojowy horror w trybie współpracy w trybie współpracy. Content Warning jest teraz certyfikowanym wirusowym megahitem, a ponad 6,2 miliona graczy pozyskało grę za darmo w momencie premiery.

Content Warning wydany na Steamie na początku tego tygodnia, horror w trybie współpracy, faktycznie nazywany Lethal Company, ale jeśli jesteś grupą YouTuberów próbujących zdobyć sławę lub zginąć, próbując. Co zaskakujące, usługa Content Warning została uruchomiona ze 100% zniżką, dzięki czemu przez pierwsze 24 godziny każdy może ją odebrać za darmo na Steamie.

Wygląda na to, że ryzyko wydawcy Landfall opłaciło się. Śledzenie danych SteamDB maksymalna liczba jednoczesnych graczy w Content Warning wynosi nieco na północ od 200 000, co jest zdumiewającym wyczynem jak na niezależną grę, o której dosłownie nikt nie słyszał przed jej premierą zaledwie 48 godzin temu.

Co więcej, wydawnictwo Landfall Publishing ogłosiło, że ponad sześć milionów graczy pozyskało już bezpłatne ostrzeżenie dotyczące treści. To dokładnie 6,2 miliona graczy, co razem daje rekordową liczbę jednoczesnych graczy wynoszącą 204 439. Dla krótkiego kontekstu jest to prawie połowa maksymalnej liczby graczy jednocześnie grających w Helldivers 2, prawdopodobnie najgorętszej jak dotąd grze 2024 roku.

Zobacz więcej

Niestety, bezpłatny okres ostrzegania o treści dobiegł końca i zakończył się wczoraj około 9:00 czasu PT/23:00 ET/17:00 GMT. Jak widać w poniższym tweecie, funkcja Content Warning obniży teraz cenę o 7,99 USD, a niektóre odpowiedzi na post Landfall na Twitterze to użalanie się użytkowników, że przegapili okres rozdania zaledwie o kilka minut.

Zobacz więcej

Warto zauważyć, że Landfall aktywnie pracuje obecnie nad nowymi ulepszeniami dla Content Warning. W odpowiedzi na pytanie użytkownika Twittera, czy gra została zweryfikowana przez Steam Deck, wydawca odpowiedział: „Cześć! Nie ma jeszcze oficjalnego wsparcia, ale niektórzy gracze zgłosili, że działa poprawnie”. Wydawca powiedział również, że pracuje nad usunięciem najpilniejszych błędów, zanim zostaną dodane jakiekolwiek nowe funkcje ostrzegania o treści.

Sprawdź nasz przewodnik po wszystkich nadchodzące gry komputerowe na które warto zwrócić uwagę w nadchodzących miesiącach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar