Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dziedzictwo Hogwartu spotyka się z Wiązaniem Izaaka w tej rzucającej zaklęcia grze typu roguelike z doskonałymi recenzjami na Steamie

/
/
/
27 Views

Wystarczyło, że zapragnąłem wypróbować ten klejnot Steam, po wielu recenzjach przedstawiających go jako połączenie magicznej akcji roguelite Noita i gier takich jak The Binding of Issac czy Enter the Gungeon. Wygląda na to, że nie jestem jedyny, ponieważ magiczny roguelike Magicraft gromadzi pokaźną liczbę recenzji i delikatny szum.

Niedawno wprowadzony do Steam Early Access, Magicraft oferuje mnóstwo zaklęć i kosturów, które można połączyć z katastrofalnym skutkiem. Przeskakujesz z pokoju do pokoju, szukając lasek, zaklęć i reliktów, które możesz połączyć i uwolnić od wrogów, obiecując mnóstwo wielkiego, jasnego splendoru.

Istnieje wiele kombinacji, które tworzą listę tak dużą, że możesz nigdy nie dotrzeć do jej sedna. To rodzaj budowania różdżek, do którego można porównać gry Czarownicew którym „walczysz, eksplorujesz, topisz, palisz, zamrażasz i odparowujesz” w symulowanym świecie, korzystając z magii, którą sam stworzyłeś.

Porównania do Enter the Gungeon i The Binding of Issac mają głównie charakter estetyczny. Masz stare, duże obrażenia, które szybko wypełniają ekran, podczas gdy styl graficzny każdej postaci i pokoju ma bujne wibracje Issaca.

Magia też robi furorę. W chwili pisania tego tekstu gra ma obecnie 1152 recenzje, co daje ocenę bardzo pozytywną, ponieważ 84% z nich jest pozytywnych. Według SteamDBw magiczny roguelike gra już 10 904 graczy jednocześnie, a liczba ta tylko rośnie.

Możesz sprawdzić Magicraft na Parajeśli masz na to ochotę.

Oto 25 najlepsze gry typu roguelike dzisiaj zagrać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar