Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dyrektor generalny studia Palworld twierdzi, że widział groźby śmierci i prosi, aby nie szkalować artystów pracujących nad grą

/
/
/
58 Views

Dyrektor generalny twórcy Palworld, Pocketpair, stwierdził, że twórcom gry grożono śmiercią i poprosił, aby ludzie zaprzestali kierowania wiadomości do pracowników studia.

Takuro Mizobe, dyrektor generalny Pocketpair, zamieścił poniższy tweet nieco wcześniej, 22 stycznia. Tweet Mizobe po pierwsze ujawnia, że ​​artyści pracujący nad Palworld otrzymywali „oszczercze” wiadomości i komentarze na temat swojej pracy, z których niektóre zawierały groźby śmierci za pośrednictwem Twittera.

Prezes pisze dalej, że będąc odpowiedzialnym za produkcję Palworld, prosi wszystkich, aby nie pisali takich wiadomości do artystów z Pocketpair. Odpowiedzi, pochodzące głównie od japońskich użytkowników Twittera, wydają się wspierać Mizobe i artystów z Palworld.

Zobacz więcej

Wszystko to następuje po tym, jak Mizobe odrzucił obawy dotyczące podobieństw Palworld do Pokemonów. „Absolutnie nie mamy zamiaru naruszać własności intelektualnej innych firm” – napisał Mizobe na Twitterze, próbując rozwiać podobieństwa między nimi.

Wiele napisano na temat podobieństw Palworld do Pokemonów. Jeszcze zanim w zeszłym tygodniu gra Pocketpair trafiła do wczesnego dostępu, użytkownicy mediów społecznościowych nazwali ją „Pokemonem z bronią”, a teraz, gdy wystartowała gra wieloosobowa, ludzie dokonują bezpośrednich porównań pomiędzy stworzeniami z Palworld i Pokemonami.

Użytkownicy Twittera dokonali porównań pomiędzy dziesiątkami stworzeń z Palworld i serii Pokemon. Deweloperzy wzięli nawet udział w debacie z dyrektorem Moonglow Bay Zack szybuje pisząc, że „fakt, że Palworld ma podobieństwa, nie wynika z braku kreatywności, ale całkowicie z chęci wywołania kontrowersji i marketingu”.

Jeśli sam grasz w grę Pocketpair, możesz przeczytać nasz artykuł Wykres typu Palworld przewodnik umożliwiający pełne spojrzenie na różne podstawowe słabości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar