Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dyrektor generalny gry twierdzi, że wraz z nadejściem poprawki balansującej do Helldivers 2 broń, która zabija więcej wrogów, nie zawsze jest „nadreprezentowana” w udanych misjach

/
/
/
114 Views

Arrowhead Studios ogłosiło wcześniej, że zespół pracuje nad poprawką balansującą dla strzelanki kooperacyjnej Helldivers 2, ale okazało się to trudniejsze, niż oczekiwano, ponieważ broń o wyższym współczynniku zabijania nie zawsze prowadzi do udanych misji.

Teraz, gdy w Helldivers 2 długie czasy oczekiwania w kolejkach zostały całkowicie skrócone, społeczność skupia się na innych obszarach wymagających ulepszeń. Niektórzy gracze narzekali na dyrektora generalnego Johana Pilestedta w związku z możliwością dostosowania broni głównej, ponieważ broń taka jak pistolet maszynowy, początkowy karabin szturmowy, a zwłaszcza strzelba Breaker, zadawała więcej zabójstw niż inne.

„Przyglądamy się danym i wprowadzamy poprawkę balansu” – pisze Pilestedt w odpowiedzi na Media społecznościowe. Ale ujawnia również, że chociaż Łamacz „zdobywa więcej zabójstw, nie jest nadreprezentowany w misjach kończących się sukcesem”. Zatem osłabianie potencjału strzelby do niszczenia błędów lub zwiększanie obrażeń zadawanych przez inną broń nie jest pewnym sposobem na osiągnięcie tej nieosiągalnej „równowagi”.

Sprawę komplikuje fakt, że broń Helldivers 2 zawiera również 46 ukrytych statystyk. Broń zwykle wyświetla cztery główne statystyki w menu: obrażenia, pojemność amunicji, odrzut i szybkostrzelność. Ale Pilestedt niedawno powiedział, że „każda broń ma w sumie może 50 statystyk”, co oznacza, że ​​istnieje wiele ukrytych informacji, do których nie mamy dostępu.

To wszystko prowadzi Pilestedta do mądrej mądrości, zachęcającej wszystkich, aby po prostu „użyli tego, który najbardziej Ci się podoba”, zamiast próbować maksymalnie wykombinować grę, która w najlepszym wypadku jest komediowym zamieszaniem. Szerzyć demokrację i cieszyć się.

Arrowhead Studios było wcześniej zajęte poprawianiem problemów z serwerem, ponieważ do gry masowo przybywały tłumy graczy, ale teraz studio może skupić się na innych ulepszeniach. Gracze niedawno znaleźli na przykład dowody na nadchodzące grywalne mechy i wzmocnienia sztucznej inteligencji.

Nie możesz się doczekać? Sprawdź nadchodzące Mapa drogowa, zawartość i przyszłe aktualizacje Helldivers 2.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar