Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dyrektor CD Projekt twierdzi, że w domu Wiedźmina i Cyberpunka nie ma miejsca na mikrotransakcje w grach dla jednego gracza

/
/
/
34 Views

Nadchodzi wiele gier CD Projekt Red i jeśli obawiasz się, że studio może zmienić swoje podejście i w przypływie kapitalizmu postawić na mikrotransakcje, nie martw się. Studio twierdzi, że w grach single-player nie widzi miejsca na mikrotransakcje – jedynie tytuły z trybem wieloosobowym.

Podczas czatu internetowego prowadzonego przez polski serwis finansowy StockWatch.pl (przez JuiceHead on Świergot), dyrektor finansowy CD Projekt Piotr Nielubowicz został zapytany, czy firma planuje dodać mikrotransakcje do przyszłych gier. „Nie widzimy miejsca na mikrotransakcje w przypadku gier jednoosobowych” – odpowiedział Nielubowicz (za pośrednictwem Tłumacza Google), „ale nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy korzystać z tego rozwiązania w przypadku projektów wieloosobowych. „

CD Projekt Red pracuje obecnie nad co najmniej jednym projektem dla wielu graczy: Project Sirius. To gra o Wiedźminie, która ma oferować „rozgrywkę wieloosobową oprócz rozgrywki dla jednego gracza” – a przynajmniej tak opisywano grę przed ponownym uruchomieniem prac nad Syriuszem. W innym miejscu czatu wiceprezes ds. relacji inwestorskich Karolina Gnaś powiedziała, że ​​Syriusz jest wciąż w fazie przedprodukcyjnej.

Twórcy omawiali także możliwość wprowadzenia trybu wieloosobowego do kontynuacji Cyberpunka 2077, ale wygląda na to, że nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji w tej kwestii. (Plany posiadania trybu wieloosobowego w oryginalnym Cyberpunku 2077 nigdy nie doszły do ​​skutku.) Żadna z nadchodzących gier CD Projektu nie wydaje się szczególnie bliska premiery, więc myślę, że minie trochę czasu, zanim dowiemy się, jak może wyglądać podejście studia do mikrotransakcji dla wielu graczy .

BioWare „przegapiło naszą wielką szansę, aby być Steamem” i sprzedać Wiedźmina: „Teraz się tym bawimy”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar