Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dragon Trail: Hunter World zbliża się do daty premiery

/
/
/
226 Views


Dragon Trail: Hunter World zbliża się do daty premiery

Dragon Trail: Hunter World, mobilna gra MMORPG od TTHmobi o zbieraniu drużyny i odkrywaniu tajemnic Gwiezdnej Wyspy, jest dostępna dla rejestracja wstępna teraz i szykuję się do wydania za kilka tygodni.

Po premierze w Azji, wkrótce wszyscy otrzymamy szansę trenowania naszych stworzeń, wykonywania zadań i eliminowania złych smoków na Dragon Trail: Data premiery Hunter World. Chociaż nie ma ustalonej daty premiery, minęło około kilku tygodni, zanim będziemy mogli ją zdobyć.

W grze występują również cztery różne klasy: wojownik, kapłan, tropiciel i zabójca. Wszystkie mają inne umiejętności i wpływają na sposób gry, wraz z elementami hodowli zwierzaków i aspektami eksploracji. Jeśli szukasz czegoś innego, co bardzo dobrze może zawierać smoki, sprawdź naszą zapowiedź Xenoblade Chronicles 3, aby dowiedzieć się, dlaczego nazwaliśmy ją „materiałem z gry roku”.

Kiedy jest data premiery Dragon Trail: Hunter World?

W chwili pisania tego tekstu nie ma ustalonej daty, po prostu wiemy, że powinna być z nami za kilka tygodni. Nie trzeba długo czekać, aż dostaniesz go w swoje ręce i zaczniesz hodować własną drużynę zwierząt. Zwiastun zwiastuna można obejrzeć poniżej.

Miniatura YouTube

Aby uzyskać jeszcze więcej fantastycznej zabawy, zapoznaj się z naszymi przedsprzedażami Xenoblade Chronicles 3 i przewodnikami po datach premiery Xenoblade Chronicles 3, aby przygotować się na kolejną dużą premierę Nintendo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar