Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Doktor Ncuti Gatwy ma aprobatę Davida Tennanta: „Boże, jaki on jest dobry w obsadzie”

/
/
/
52 Views

Ncuti Gatwa ma duże buty do wypełnienia, gdy przejmuje rolę Doktora od Davida Tennanta, ale ten ostatni nie ma nic poza pochwałami dla swojego następcy w Doctor Who.

„Udało mi się podziwiać z daleka kawałek Ncuti” – mówi Tennant Magazyn SFX w nowym numerze, w którym na okładce aktor wciela się w Doktora Who. „Byłam podstępna. Węszyłam dzisiaj po studiach i w pewnym momencie mogłam zakraść się na plan. Boże, jaki z niego dobry casting. To bardzo ekscytujące myśleć o tym, co stanie się z serialem, kiedy przejmie stery .”

Gorąco oczekiwany powrót Tennanta do roli Doktora świętuje 60. rocznicę powstania serialu, która będzie uczczona trzema specjalnymi programami emitowanymi co tydzień w listopadzie i grudniu. Dołączy do niego Catherine Tate w roli Donny Noble, która pierwotnie podróżowała z Doktorem w 2008 roku w czwartym sezonie serialu (a także kilka razy wystąpiła w świątecznych programach specjalnych), a inna towarzyszka z poprzednich epok również najwyraźniej ma zamiar dołączyć do niego. Wróć. Sokole oczy fani dostrzegli w nowym zwiastunie programu specjalnego Mela Busha granego przez Bonnie Langford, który był towarzyszem Doktora w połowie lat 80.

Specjalne promocje z okazji 60. rocznicy Doctor Who rozpoczną się 25 listopada.

Nie jesteś subskrybentem SFX? Następnie przejdź tutaj, aby otrzymywać najnowsze wydania bezpośrednio do swojego domu/urządzenia!

Powyższe to tylko fragment naszego wywiadu z Tennantem, w którym możesz zobaczyć więcej najnowszy numer Magazynu SFXktórego okładka zawiera Doctor Who i jest dostępny w kioskach od środy, 1 listopada. Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z SFX, zapisując się do newslettera, który wysyła wszystkie najnowsze ekskluzywne informacje bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar