Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dodatek Stranger Things do gry Dead by Daylight powraca 2 lata po jego usunięciu z powodu problemów licencyjnych

/
/
/
60 Views

Dead by Daylight przywraca DLC Stranger Things dwa lata po tym, jak problemy licencyjne nagle przerwały crossover.

W listopadzie 2021 roku firma Behaviour Interactive usunęła Nancy, Steve i Demogorgon ze sklepu Dead by Daylight i wycofała mapę Hawkins Lab z rotacji ze względu na wygaśnięcie umowy licencyjnej z Netfliksem. Chociaż nadal można było grać postaciami Stranger Things, nie można było ich już kupować, a mapa stała się całkowicie niedostępna.

Teraz, prawie dwa lata później, wszystkie te same treści powróciły w ramach Dnia Stranger Things.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością odnowienia współpracy z Netfliksem i przywrócenia rozdziału Stranger Things, w tym mapy kompleksu metra z Hawkins National Laboratory oraz kultowego duetu Survivor złożonego z Nancy Wheeler, ambitnej, początkującej dziennikarki, i Steve’a Harringtona, były sportowiec z liceum, mający talent do szukania kłopotów” – powiedział Mathieu Côté, dyrektor ds. partnerstwa w firmie Behaviour. „Mamy nadzieję, że gracze, którzy nie mieli okazji doświadczyć Stranger Things, dzisiaj w pełni skorzystają z tej rozgrywki”.

Aby potwierdzić, wszystko w powracającym DLC Dead by Daylight Stranger Things wydaje się być takie samo jak wcześniej. Nancy i Steve powracają do sklepu w grze Dead by Daylight wraz z Demogorgonem, a Laboratorium Hawkins powraca jako grywalna mapa. Ani Behaviour, ani Netflix nie skomentowały logistyki przywrócenia DLC Stranger Things do Dead by Daylight, ale i tak dobrze jest mieć to z powrotem.

Szkoda tylko, że nie nadszedł czas na Halloween, a nie na… Dzień Stranger Things, święto, o którym nie boję się przyznać, o którym nie wiedziałem, że jestem podekscytowany.

Tu są najlepsze horrory dzisiaj zagrać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar