Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Dobre wieści! Zwiastuny Dragon Quest pojawią się na Jump Festa w ten weekend

/
/
/
42 Views


Dobre wieści! Zwiastuny Dragon Quest pojawią się na Jump Festa w ten weekend

Nie zapominajcie, że Square Enix ogłosiło, że nowe zwiastuny będą na stoisku Jump Festa, więc może w ten weekend zobaczymy nowy zwiastun Dragon Quest XII?

Jump Festa, japońskie targi mangi i anime, zbliżają się w ten weekend, a dzięki wcześniejszemu ogłoszeniu Square Enix spodziewamy się zupełnie nowych zwiastunów Dragon Quest. Niezależnie od tego, czy obejmuje to naszą pierwszą właściwą Zwiastun Dragon Quest XII jest jednak niepotwierdzone.

Jak poinformował o silikonowera, oficjalna strona Jump Festa mówi, że Square Enix pokazuje swoje „najnowsze zwiastuny” serii Dragon Quest. Może będzie to coś nudnego, jak zwiastun premiery Dragon Quest Treasures, ale wydaje się, że jest to bardziej prawdopodobne Zwiastun Dragon Quest XII: Płomienie losu.

Wiesz, czego chcę? Chcę, aby firma Square Enix przetłumaczyła niedawno wydaną grę Dragon Quest X Offline – reedycję oryginalnej gry MMO na Wii – ponieważ nie mówię po japońsku. Ponadto wydaje się całkiem możliwe, że zobaczymy remake Dragon Quest III HD-2D, a może nawet datę premiery. Może…

Zwiastuny Dragon Quest XII

Jak dotąd firma Square Enix udostępniła tylko jeden zwiastun gry Dragon Quest XII: The Flames of Fate. Nie zawiera wiele szczegółów poza faktem, że gra istnieje tak, jak ktoś ją tworzy, co chyba jest miłe. Jestem pewien, że wkrótce zobaczymy więcej.

Miniatura YouTube

To wszystkie informacje o zwiastunie Dragon Quest XII, które mamy na razie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą recenzją Dragon Quest Treasures, aby sprawdzić, czy warto ją wybrać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar