Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

DLC Pozdrowienia z motywem świątecznym Lake’s Holiday trafi do gry w przyszłym miesiącu

/
/
/
96 Views

Na początku tego roku deweloper Gamious i wydawca Whitethorn Digital ujawnili świąteczne DLC do Lake, Season’s Pozdrowienia. Teraz, Informator gier może wyłącznie ujawnić, że DLC Lake’s Season’s Pozdrowienia zostanie udostępnione w przyszłym miesiącu.

Mówiąc dokładniej, Season’s Pozdrowienia trafią do Lake na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC 15 listopada. Będzie to płatne DLC, ale zespół nie ogłosił jeszcze ceny. Oprócz tej wiadomości Gamious wypuścił nowy zwiastun Season’s Pozdrowienia, który możesz obejrzeć poniżej:

Jak widać na powyższym zwiastunie, Season’s Pozdrowienia przenosi graczy do pokrytego śniegiem Providence Oaks w okresie świątecznym 1985 roku, którego akcja rozgrywa się rok przed pierwotną historią Lake. W grze gracze kontrolują Thomasa Weissa, sympatycznego listonosza i ojca bohaterki Lake, Meredith Weiss.

„Zmieniając perspektywę z Meredith na jej ojca, gracze zyskają zrozumienie dynamiki rodziny Weiss i wgląd w pokryte śniegiem Providence Oaks z punktu widzenia długoletniego mieszkańca” – czytamy w komunikacie prasowym. „Gracze nie tylko dowiedzą się więcej o znajomych twarzach, które pokochali z głównej historii, ale Season’s Pozdrowienia wprowadzają do miasta Providence Oaks pięć zupełnie nowych postaci, z których każda ma własną historię”.

Gamious twierdzi, że DLC zapewni także odpowiedzi na pytania bez odpowiedzi, które pojawiły się w Lake, jednocześnie skupiając się na motywach urywków życia i relaksującej atmosferze. Fabuła, podobnie jak podstawowa gra, zawiera rozgałęzioną narrację, w której nie ma dobrych ani złych odpowiedzi.

Oto kilka zrzutów ekranu z DLC Lake: Season’s Pozdrowienia:

DLC Lake’s Season’s Pozdrowienia pojawi się w grze 15 listopada. Będzie dostępne wszędzie tam, gdzie będzie można grać w wersję podstawową.

Czekając na wydanie DLC, przeczytaj Informator gier Wrażenia z jeziora.


[Editor’s Note: This story originally said the Season’s Greeting DLC was free, but has been corrected to say it will be paid DLC. However, the price won’t be announced until closer to its launch]

Czy zamierzasz sprawdzić Pozdrowienia sezonowe w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar