Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Digimon Przetrwaj karmę – dobre, złe i neutralne

/
/
/
156 Views


Digimon Przetrwaj karmę – dobre, złe i neutralne

Nasz przewodnik Digimon Survive karma zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o rozgałęzionych ścieżkach cyfrowego świata do niebezpieczeństw, pokoju i wszystkiego innego

W przeciwieństwie do starych gier Digimon, Digimon Survive ma system karmy w ramach rozgałęzionych ścieżek narracyjnych, a decyzje, które podejmujesz, wpływają na przebieg Twojej podróży. System jest nie tylko powiązany z ewolucją twojego Digimon, ale także wpływa na zakończenie, którego doświadczasz, i twoje szanse na nawiązanie przyjaźni po drodze.

Więc zebraliśmy razem Digimon Przetrwaj karmę przewodnika, dzięki czemu łatwiej będzie uniknąć pomyłki, gdy wyruszasz na drogę do domu ze świata cyfrowego. Dzięki trzem głównym opcjom do wyboru na każdym skrzyżowaniu i wielu rozgałęzionym ścieżkom, które stoją między tobą i wyjaśniają tajemnice zrujnowanego krajobrazu, ważne jest, abyś wiedział, dokąd się udać od samego początku, więc oczywiście mamy cię przy sobie.

Aby uzyskać jeszcze więcej przewagi w niebezpiecznej wyprawie przez postapokaliptyczny świat pełen potworów, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po digivolution Digimon Survive, postaciach Digimon Survive i zakończeniach Digimon Survive. Lub, jeśli szukałeś oldschoolowego RPG-a do oswajania potworów, sprawdź nasze typy najlepszych gry takie jak Pokemony na Switchu i telefonie komórkowym.

Czym jest karma Digimon Survive?

W Digimon Survive istnieją trzy różne rodzaje karmy, znane jako Moralna, Harmonia i Wrathful. Te rodzaje karmy są dość oczywiste, ale jeśli chcesz się upewnić, że wiesz, w co się pakujesz, omówiliśmy bardziej szczegółowo każdy z nich w dalszej części strony.

Każda opcja dialogowa lub fabularna ma trzy opcje do wyboru: moralna po lewej, harmonia po prawej i gniewna na górze. Ze wszystkimi wynikającymi z tego opcjami w Digimon Survive nie możesz powtórzyć bez rozpoczęcia nowego zapisu, więc pamiętaj, aby przemyśleć wszystko przed wybraniem odpowiedzi.

Istnieje również atrybut powiązany z każdym rodzajem karmy, co ułatwia przekonanie potworów do określonego atrybutu na podstawie posiadanych punktów karmy. Szczegółowo opisaliśmy preferowany atrybut dla każdego wpisanego karmy w dalszej części strony, dzięki czemu możesz dostosować swój styl gry, aby stworzyć kilku nowych kumpli Digimon.

Digimon Przetrwaj ścieżki ewolucji od Agumona do Tyranomona

Inną dużą różnicą, jaką karma robi podczas twojej przygody w cyfrowym świecie, jest sposób, w jaki rozwija się Agumon, a także kilka innych konkretnych digimonów. W przypadku Agumon istnieją trzy różne ścieżki ewolucji – Greymon wzdłuż linii moralnej, Tyrannomon na linii harmonii i jeszcze nieznany Digimon wzdłuż linii gniewu.

Digimon Przetrwaj typy karmy

Karma moralna

  • Preferowany atrybut: Szczepionka
  • Opcja dialogowa: lewy

Wszystkie decyzje tworzące karmę moralną oparte są na bezinteresowności, sprawiedliwości i prowadzeniu z sercem na rękawie. W przeciwieństwie do pokojowej bierności opcji harmonii lub nieokiełznanej agresji gniewnych decyzji, decyzje moralne mają znaczenie w imię dobra. Jeśli masz więcej karmy moralnej niż którykolwiek z pozostałych typów, łatwiej jest przekonać Digimona z atrybutem Szczepionka do dołączenia do gangu.

Karma harmonii

  • Preferowany atrybut: Dane
  • Opcja dialogowa: prawo

Neutralna podstawa typów karmy Digimon Survive, karma harmonii, polega na współpracy, zrozumieniu i wspieraniu emocjonalnym członków drużyny w ich nowym środowisku. Wiele decyzji dotyczących harmonii jest bardziej pacyfistycznych, decydując się na słowa zamiast czynów w porównaniu do moralnej i gniewnej karmy, ale Digimon z dzikimi danymi uzna to za wystarczająco imponujące, aby zechcieć dołączyć do twoich szeregów.

Gniewna karma

  • Preferowany atrybut: Wirus
  • Opcja dialogowa: Top

Jak można przypuszczać, gniewna karma wynika z bezczelnych, jednomyślnych i potencjalnie samolubnych decyzji, które narażają Takumę i resztę zespołu na niebezpieczeństwo. Mimo to, jeśli chcesz przekonać jak najwięcej Digimonów przypisujących Wirusy do dołączenia do twojego składu, najlepszym sposobem jest pójście na całość i utworzenie zespołu melancholijnych potworów, aby pokonać Garururmona.

Gdzie mogę znaleźć moją ocenę karmy Digimon Survive?

Możesz znaleźć swoją ocenę karmy Digimon Survive, przechodząc do menu profilu i patrząc w prawy dolny róg. Miernik analizy karmy podaje dokładną liczbę punktów, które masz za każdą z trzech odmian, a także wizualną analizę tego, jak te trzy są ze sobą powiązane. Jeśli chcesz spróbować zmienić swoją karmę, możesz mieć na to oko z tej wizualizacji, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Japoński zrzut ekranu Digimon Survive przedstawiający oceny karmy znajomych i wizualizację w dolnym rogu

Dzięki temu jesteś gotowy, aby podążać za karmą Digimon Survive, która zabierze Cię na ścieżkę, którą najbardziej chcesz iść, niezależnie od tego, czy jest miła, nieprzyjemna, czy gdzieś pomiędzy. Kiedy już doświadczysz wszystkich trzech, możesz pozostać w świecie cyfrowych potworów z naszymi typami najlepszych gier Digimon.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar