Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Diego Luna daje zaskakującą aktualizację sezonu 2 Andor

/
/
/
51 Views

Diego Luna udostępnił aktualizację drugiego sezonu Andor – i może to być zaskakujące.

Pierwotnie serial miał ukazać się w tym roku, ale Disney ujawnił plan premiery na rok 2024, a sezon 2 w Andorze nie jest częścią składu. Nowe okno wydania jest niepotwierdzone, co czyni aktualizację Luny tym bardziej zaskakującą.

„Mam siedem dni [left to shoot]– powiedziała Luna Różnorodność na czerwonym dywanie Emmy, ujawniając, że następnego dnia ma wrócić do Londynu, aby kontynuować zdjęcia do serialu Gwiezdne Wojny.

Oczywiście nie jest to potwierdzenie, ile jeszcze zostało do nakręcenia z całego serialu – Luna może skończyć wcześniej niż inni – ale jest dość zaskakujące, że główny bohater jest tak blisko zakończenia, a serial wciąż nie będzie gotowy nie będzie mieć pierwotnego sierpniowego okna wydania.

Chociaż w tym roku Star Wars ma już wiele premier. Potwierdzono premierę Skeleton Crew i The Acolyte na rok 2024, a także sezon 2 Tales of the Jedi, sezon 3 The Bad Batch oraz nowe odcinki Young Jedi Adventures dla młodych ludzi, które ukażą się w lutym.

Produkcja nowo ogłoszonego filmu Mandalorian i Grogu również ma rozpocząć się w tym roku, a drugi sezon Ahsoki również został potwierdzony i jest obecnie w fazie rozwoju.

Produkcja drugiego sezonu Andor została zakłócona przez strajk aktorów SAG-AFTRA, co wyjaśnia opóźnienie. Miejmy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na powrót jednego z najlepszych seriali z serii Gwiezdne Wojny.

Dzięki naszemu przewodnikowi po wszystkich nadchodzących filmach i programach telewizyjnych z serii Gwiezdne Wojny możesz być na bieżąco ze wszystkim, co przygotowała odległa galaktyka.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar