Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Diablo 4 zostanie zweryfikowane na platformie Steam wraz z premierą sezonu 2

/
/
/
52 Views

Diablo 4 zostanie zweryfikowane na platformie Steam, gdy tylko opuści wyłączność Battle.net i trafi na platformę PC firmy Valve na początku sezonu 2.

Drugi sezon Diablo 4, zatytułowany Sezon krwi, wystartuje w przyszłym tygodniu, we wtorek, 17 października – tego samego dnia, w którym gra zostanie udostępniona na platformie Steam z obsługą gry krzyżowej i postępów międzyplatformowych. W ćwierkaćmenedżer społeczności Diablo 4, Adam Fletcher, potwierdził, że bez problemu będziesz mógł włamać się do Sanktuarium na swoim Steam Decku.

„Słyszeliśmy pytania dotyczące weryfikacji Steam Deck dla Diablo 4” – powiedział Fletcher. „Możemy z radością powiedzieć, że Diablo 4 zostanie zweryfikowane na platformie Steam począwszy od przyszłego wtorku wraz z premierą gry na Steamie i rozpoczęciem Sezonu Krwi!”

Dla niewtajemniczonych weryfikacja Steam Deck to sposób, w jaki Valve mówi, że gra będzie działać bez żadnych problemów, jakie czasami powstają w przypadku gry stworzonej na konsole i tradycyjne komputery PC i przeniesienia jej na urządzenie kieszonkowe. Jest wiele gier, w które można po prostu grać na Steam Deck, ale nie są one zweryfikowane, co oznacza, że ​​możesz napotkać problemy, ale nie musisz, ale w przypadku Diablo 4 tak się nie stanie.

Fletcher również to potwierdził w kolejnym tweecie, że Diablo 4 będzie oddzielnym zakupem na Steamie, nawet jeśli posiadasz już tę grę gdzie indziej, co nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę, że jest to zupełnie inna witryna sklepowa z własnym modelem biznesowym i tak dalej, ale to dobrze mieć potwierdzenie.

Przygotuj się na wyrzucenie wielu wersji Diablo 4 po zmianach w przedmiotach, klasach i obrażeniach w sezonie 2.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar