Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Deadpool wdziera się do stołowej gry RPG Marvela ze swoim własnym podręcznikiem, który jest jednocześnie jednorazowym komiksem

/
/
/
29 Views

Najnowsza wersja gry Marvel Multiverse Roleplaying Game ma zamiar w praktyczny sposób połączyć stołowe gry RPG i komiksy z Deadpool Roleplays the Marvel Universe, komiksową jednorazową grą, która jest także nową, samodzielną przygodą RPG.

Deadpool Roleplays the Marvel Universe zawiera komiksową historię rozpoczynającą przygodę napisaną przez Cullena Bunna z ilustracjami Mike’a Shelfera, w której Merc With a Mouth tworzy własny zespół postaci Marvela, z których każda ma własne profile postaci, których można użyć w innych grach Marvel Multiverse.

Gracze mogą także zabrać ze sobą własne, oryginalne postacie, które będą towarzyszyć Deadpoolowi w jego „przygodzie przełamywania czwartej ściany” – chociaż szczegóły tego, co się dokładnie dzieje, są oczywiście spoilerami, dopóki nie zaczniecie grać.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Miałem okazję grać w grę RPG Marvel Multiverse i ją recenzować i stwierdziłem, że zawiera ona jedne z najzabawniejszych mechanizmów tworzenia postaci spośród wszystkich najnowszych gier planszowych o superbohaterach, co pozwala graczom wymyślić własnych bohaterów, którzy idealnie komponują się z Pająkiem. -Man, Storm i wszyscy inni, wcześniej stworzeni bohaterowie Marvela uwzględnieni w grze.

Dodanie Deadpoola potencjalnie wskazuje na jakąś nową, zwariowaną mechanikę, zwłaszcza w związku z ogłoszeniem Marvela, w którym wyraźnie podkreślono, że przygoda ma charakter „burzenia czwartej ściany”. I nie wiadomo, jakie nieznane i zabawne postacie Marvela będzie ze sobą zabierał.

Firma Marvel wydała już jedno rozszerzenie do gry RPG Marvel Multiverse, The Cataclysm of Kang, które wprowadza zdobywcę czasu i kilka jego wariantów w ramach dłuższej przygody w ramach kampanii.

Deadpool Roleplays the Marvel Universe trafi do sprzedaży 17 lipca z okładką autorstwa Mike’a Hawthorne’a i Alexa Sinclaira, którą widać powyżej.

Doktor Strange przeżywa obecnie inny rodzaj przygody polegającej na odgrywaniu ról w komiksachwyruszając w przeklętą grę RPG w stylu Jumanji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar